Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volna egy, , problémám",? (Lent)

Volna egy, , problémám",? (Lent)

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy az én problémám sokaknak gyerekesnek tűnhet, de nekem ez tényleg baj. Szóval az van, hogy félek, félek attól, hogyha, belépek az iskola kapuin, illetve, ha kiselőadást kell tartani. Sokszor azért nem vállalok el PPT készítést, mert attól félek, hogy mi a többiek véleménye. Amikor az iskolában a tanár feltesz egy kérdést, egy nehéz kérdést, és várja a választ akkor számtalanszor volt olyan, hogy én tudtam, de nem nyújtottam fel a kezemet, mert féltem, hogy egy irdatlan butaságot mondok. Sokszor nézem ki mit gondol rólam és arra jutok, hogy nem kedvelnek. Csúnyának tartom magam. Sosem érdeklődik irántam egy fiú sem. És a helyzett az, hogy nincsenek barátaim. Van egy LB-nek nem igen nevezhető barátnőm, mert ő olyan, hogy van vagy 5-6 barátnője, és minden hónapban váltja őket, én meg ezt unom. Nem akarok B verzió lenni egy barátságban. Önbizalmam sincs,pedig 4.9 lett az átlagom, az osztály legjobb tanulója, de fáj, hogy sokszor lestrébereznek. Mert nekem fontos, hogy időbe beérjek az órára stb. Nem tudom mi tévő legyek?

2015. szept. 19. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

ez tiniként normális, ha idősebb leszel nem azt fogod nézni hogy kinek jössz be te, hanem hogy ki jön be neked.

én úgy lesüllyedtem tiniként a depresszióba hogy úgy éreztem az egész világnak a terhére vagyok, utálnak, és a világ megkönnyebbülne ha eltűnnék a p.ba...

erre persze minden visszaigazolást meg is kaptam, még a szüleimtől is.

akkor bedühödtem, és elhatároztam hogy szenvedjetek!

ha valakin láttam hogy utál akkor még közelebb mentem had idegesítsem, direkt elkezdtem beszélni hozzá hogy szenvedjen tőlem.

direkt nekiálltam szerepelni hogy minél szemetebb legyek, és szenvedjenek tőlem az emberek.

úgy éreztem hogy csak azért fogok élni hogy megkeserítsem a környezetem életét csakazértis...

aztán felnőttem.

rájöttem egy idő után hogy senki nem foglalkozik velem, mindenki sz.rik a másikra...

és így már normális az önbecsülésem.

előadást is tartottam már mikrofonnal pódiumon több 100 ember előtt egy tudományon.

és akinek nem tetszett az fuck!

35/l

2015. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!