Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, milyen dolgok vannak...

Fiúk, milyen dolgok vannak amiktől féltek? Mik a félelmeitek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiúk és lányok félelmeit szerintem nem kell külön kezelni. Ez egyénenként válzozó, nem nemek szerint ( kivéve, ha olyan betegségtől félünk ami vsak férfiaknál vagy csak nőknél lehet).


Nekem például az, hogy elhull a hajam.

2015. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17\F
2015. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a lányoktól nagyon félek, ha a közelemben vannak. A fiúktól csak kicsit félek. Rettegni szoktam, hogy olyan kamu kérdést tesznek fel, amire kötött választ lehet csak adni, és ha nem azt válaszolom, akkor megsértődnek, vagy meg akarnak büntetni érte, ha meg azt válaszolom, ami az elvárás, akkor olyannak fognak gondolni, amilyen nem vagyok, és abból meg később baj lesz.
2015. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Attól félek, ha valamelyik csaj azt mondja nekem: Terhes vagyok (tőled).
2015. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magamtól félek, hogy elgurul a gyógyszerem egy kommentelőtől pl itt is, és addig kutakodok, amíg megtalálom, és agyonverem.
2015. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet, de körülbelül ugyan azoktól, mint a lányok (ahogy előttem is leírták)

Néhány példa:

Szeretteink elvesztése

Betegségek -> halál ; maradandó sérülések, betegségek következménye -> műtét, érzékszerv -pl látás elvesztése, végtag elvesztése stb

Az ilyen típusú félelmek szerintem mindenkiben megvannak.

De még lehet félni kellemetlen, nem kívánt szituációktól, állatoktól, sötétben egyedül.

De a félelem szó elég sokmindent letakar. Lehet akár attól is félni, hogy nem sikerül egy dolgozat, egy vizsga, egy állásinterjú, összetörik a kocsid, valami hibát követsz el, nem érsz be időben a munkahelyedre/iskolába, elkésel valahonnan leég a házad, lényegében bármi...

2015. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amitől legjobban félek az a magány, hogy nem találok hozzám illő társat, feleséget, hogy nem lesz családom, nem lesznek gyerekeim, és magányosan fogok megöregedni.

A második legnagyobb félelmem, hogy nem leszek elég jó a szakmámban, vagy végzetes szakmai hibát követek el és miattam meghal valaki.


25F

2015. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!