Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a zárkózott ember?

Milyen a zárkózott ember?

Figyelt kérdés
Konkrét tulajdonságokat mondjatok és helyzeteket.Hogy viselkedik szituációkban stb.?Attól, hogy valaki titokzatos és idő kell, hogy mások megfejtsék, nem adja magát könnyen, akkor ez egyet jelent a zárkozótsággal?
2015. szept. 21. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
kevesett beszél
2015. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem keresi mások társaságát, társaságban nem kezdeményező, nem ad ki magáról sok információt.
2015. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy valaki titokzatos és idő kell, hogy mások megfejtsék, nem adja magát könnyen, akkor ez egyet jelent a zárkozótsággal?"


Nem.


Vannak olyan emberek akik rengeteget beszélnek, de közben semmit nem árulnak el magukról, csak viccelődnek, meg helyzetpoénokat gyártanak, közben meg titokzatosak, mert a magánéletükről egy büdös szót nem említenek, ha meg rákérdezel, akkor kitérnek, majd visszaterelik a beszélgetést valami könnyedebb témára.

2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Olyan mint én. A munkahelyemen egy nap pár mondatnál többet nem beszélek és akkor is csak munkáról van szó. Munkaidő végeztével pedig szépen megyek haza az albérletembe és egész végig ott csücsülök a gép előtt. Hétvégén pedig max leugrom a boltba, de ennyi.


Ilyen egy echte zárkózott ember. Egyébként igen, nem adom ki magam könnyen, nehogy visszaéljenek vele.

2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 18:54


Szerintem a zárkozott emberek nem igazán viccelődnek..

2015. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol írtam ilyet, hogy a zárkózott emberek viccelődnek?


Csak arra céloztam, hogy vannak olyan titokzatos emberek, akik egyáltalán nem zárkózottak.

2015. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem nyílik meg, illetve kerüli az olyan társaságot, ahol kérdezgethetik a magánéletéről.

nincs barátja, vagy csak nagyon kevés

emberi kapcsolatokat nem létesít

2016. ápr. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!