Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha jómódú vagyok, vagy alacson...

Ha jómódú vagyok, vagy alacsonyak az igényeim?

Figyelt kérdés

Úgy érzem , jó körülmények között élek, holott lehet, közben meg egy hatalmas tévedésben. Szép nagy házban élünk (75nm2), bár csak béreljük, mindent megvehetek, ami tetszik, legyen szó ruháról, kozmetikumról, havi 150 ezer forintom simán van magamra. Edig azt hittem, kényelmesen és jól élek, de amikor sokaktól hallom, hogy ha ilyen körülmények közt kéne tengődniük, komoly hiányérzetük lenne, akkor úgy elgondolkodom, hogy akkor ez most semmi?

Félreértés ne essék, így is megvan mindenem, és boldog vagyok, nem az számít, mit mond más.


2015. szept. 21. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Havi 150-et keresel? És házat bérelsz?
2015. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem az számít, mit mond más, miért kell megkérdezni? Értékrend kérdése, mi neked a fontos és mely réteghez akarsz tartozni és kiknek a véleménye számít neked.
2015. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 22:08

Nem, ennyi marad, miután megvettem mindent, ebből fedezem a ruházkodást meg a higéniát, mert másra már nem kell belőle

2015. szept. 21. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor keresel legalább 300-at? Az már nem rossz.
2015. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy jómodú.Nincs saját ingatlanod,valószinű,hogy pénz megtakaritásod sincs,hiszen akkor valószinüleg saját házad lenne.ez a lakás méret egyáltalán nem nagy.Én én saját ,kétszer ekkora házban élek,valószinű,hogy nagyobb jövedelemmel rendelkezem,mégsem érzem magam jómodúnak.az nem itt kezdődik.de az a fontos,hogy neked megfelel.
2015. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg az igényeim alacsonyak. Bár én nem szeretnék saját lakást, mert már sokadszorra költözöm, be vagyok sózva, szeretek mindig máshol lakni. Autóm soha nem is lesz, nem szeretnék.
2015. szept. 21. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
az számit,hogy te elégedett vagy .
2015. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Függ hogy hányan laktok abban a házban,milyen konfortos a ház, mennyi a havi jövedelmed?
2015. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a fontos, te hogy érzed magad! Ne azzal foglalkozz, más miket mond, meg hogyan él: az élet túl rövid ahhoz, hogy végig a pénz számolgassuk benne.
2015. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!