Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy semminek sincs értelme magának az életnek sincs. Olyan mintha nem is léteznénk?

Figyelt kérdés
Naponta többször is rám tör az,hogy a létemnek semmi értelme sincs és hetente több alkalommal is szoktam érezni azt mintha nem is lennék.Körülöttem minden él és boldog..
2015. szept. 23. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van aki szerencsés és minden sikerül neki!

En is szoktam ezt érezni.

2015. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzem ezt.
2015. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az eletnek omnagaban nincs ertelme - epp ezert kell ertelmet adni neki, celokkal, vagyakkal, apro boldog pillanatokkal.


Maskulonben csak vegetal az ember, azt pedig nem neveznem eletnek.

2015. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most pont ilyen hangulatom van.. hétfőn kezdődöt, akkor volt a legerősebb ez az érzés, annyira hogy a pirosnál állva erősen elgondolkodtam hogy kilépjek e a vonat elé.. csak pár lépésre volt a sín, minden gondom pár másodperc alatt megoldhatódott volna.. nem az öngyin van a hangsúly hanem a gondtalanság érzeten.. jó lenne csak úgy eltűnni és nem létezni többé :) ahogy előttem írta vki, az életnek alapvetően nem sok értelme van. Ezzel egyet értek. Célt viszont nem igazán találok. gyereket nem akarok, nem szeretem őket, saját ház, jobb motor már inkább vonz de jobban belegondolva ez se olyan nagy cucc.. nem tenne igazán boldoggá, ugyanúgy érezném valaminek a hiányát, az ürességet.. és nagyon nem tudom hogy mi tudna "kielégíteni".. vannak barátaim, családommal is jó a kapcsssolatom de minden annyira.. üres.. ha lefoglalom magam valamivel, nuncs ez az érzés, munka, tanulás közben beletudok merülni a tevékenységbe. a legjobban kockulással tudom lekötni magam de ott is hiányolok valamit.. minden játékból.. keresek valamit de nem tudom mit.. fura.
2015. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 egy naaagy fan ***** válasza:

Jelenleg is.

Mert mi értelme, annak, hogy én vagyok?

2015. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!