Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok, ha olyan ember...

Mit szóltok, ha olyan ember lájkolgatja sok képeteket, akivel csak beszélő viszonyban vagytok?

Figyelt kérdés

Mondjuk lájkolgatja a partifotókat, ahová nem volt meghívva, vagy az életeseményeidet stb. Nem megszállottan, de észrevehetően, hogy rendszeresen látja/nézi a megosztásaidat.


Nem kérek "nem használom a FB-t" jellegű válaszokat, nyilván nem azoktól kérdezem, akik életükben nem osztottak meg semmit.


2015. szept. 25. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy akivel még beszélő viszonyban sem, inkább így kellett volna feltennem a kérdést. Akivel sosem voltál nagyon jó viszonyban, de 1-2 alkalommal beszéltetek.
2015. szept. 25. 19:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a facebook a mindenseg... Most komolyan erre vagy kiakadva????
2015. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De látom, az olvasás se, mert az egít a szövegértésben. Nem mondtam, hogy rólam van szó, sőt,azt se mondtam, hogy történt valami ilyen esemény. Feltettem egy kérdést. Azt is odaírtam, hogy nem kérem a FB-ellenes válaszokat, mert nem ezt kérdezem, de nyilván már ráizgultál, mire idekattintottál, és már muszáj volt leírnod.
2015. szept. 25. 20:09
 4/9 A kérdező kommentje:
*segít
2015. szept. 25. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:

1. a partifotókon több ember is van, lehet nem pont épp te miattad lájkolja be, hanem egy ismerősöd ismerőse.


2. Honnan tudod, hogy nézi a megosztásaidat? Ezt nem lehet tudni, hacsak nem lájkolja be.


3. Ha ennyire zavar, akkor tiltsd le.


Az élet nagy problémái...

2015. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:)) Facebook harcos... Ne facebookozal inkabb.... hmm csinalj barmi mast:D
2015. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, nem engem lájkolgat valaki, csak kérdeztem, de köszönöm a válaszod.
2015. szept. 25. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek nincs kedve listába húzni a közeli barátokat, hogy ilyen esetekben csak velük ossza a fotót (és hogy külön az ő postjaikat meg tudja nézni gyorsban), az így jár az esténként lerészegedő távoli ismerősökkel.
2015. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Hogy lehet ilyen listát csinálni, nem is tudom.
2015. szept. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!