Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem "érzek" semmit?

Miért nem "érzek" semmit?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Eddig is tudtam, hogy van valami pszichés/lelki problémám, de nem kifejezetten zavart.. De mostanában mintha egyre jobban kijönne rajtam az, hogy nem érzek semmit..

Tehát iskolában nem tudok nevetni a poénokon, nem tudok sajnálni senkit/semmit, konkrétan nem érdekel, hogy hanyast írok, hidegen hagy, nem érzem magam kifejezetten rosszul ha karót írok, de jól sem, ha ötöst.

Vagy pedig ennek az ellentéte.. Olyan dolgokon is elkezdek nevetni, amik tényleg egyáltalán nem viccesek és nem is viccnek szánják őket és még percekkel később is nevetek ezeken a dolgokon..

Ez igazából ha egyedül vagyok teljesen megváltozik, mert akkor "normálisan" kijönnek rajtam az érzelmek, de közösségben soha.


Mostanság vettem észre, hogy ez a dolog egyre jobban kezd erősödni, ahogy idősödöm..


Mit tegyek? Miért van ez?


2015. szept. 25. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szüleid meghalnak, akkor gondolkozz el mégegyszer rajta, hogy mit érzel. Ha akkor sincs semmi, tényleg komoly vagy.
2015. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg nincs komoly bajod, próbáld meg felkeresni az iskolapszichológust és mondd el neki ezt a problémádat, fog tudni számodra megfelelő, hasznos tanácsokat adni. :-) Ha nem tudod mikor, hol lehet felkeresni, kérdezd meg egyik kedvenc tanárodat, biztosan tudni fogja. :-) Sok sikert, menni fog! :-)
2015. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!