Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok, hogy "kiheve...

Ti mit csináltok, hogy "kiheverjetek" egy viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
Viszonzatlan szerelem elkellene felejtenem de hogy nem is tudom mit kéne csinálnom hiányzik de Ő mást szeret. Hogy felejtsem el?

2015. szept. 27. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig 3x voltam szerelmes, mind3 esetben viszonzatlanul.

Itt van pár dolog, hogy miket szoktam ilyenkor csinálni:


-Újra végignézem a kedvenc sorozataimat az elejéről (Prison Break, Game of Thrones stb.).

-Minden nap bőséges és finom főtt ételeket eszem(heti min 2x valami luxusétteremben), + minden nap megeszek 2 csirkés szendvicset, 2 tábla csokit, 10 cerbona szeletet, 2 narancsot, 2 banánt, 2 almát, 2 paradicsomot, 2 paprikát, és 1 gerezd fokhagymát(lesz@rom a leheletem).

-Minden nap sportolok min. 1 órát(pl. gyúrás,futás).

-Aztán elutazom pár napra külföldre, egy haverral, vagy családtaggal.

-Keményen ráfekszem az egyetemre, és széttanulom az agyam, tanulmányi ösztöndíjakat szerzek.

-Megnyerem csalás nélkül a kedvenc számítógépes játékomban korábban lehetetlennek hitt pályákat (Pl. Heroes of Might and Magic 3 - Dragon Slayer campaign).

2015. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat sok teendo nincs... Belebetegszem,bedepizem,szomorkodok,sirok,zabalok,aztan ugye az ido minden sebet begyogyut,egyszercsak kigyogyulsz:-)
2015. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mit csináltam... öngyilkosságomat tervezgettem.

De egyébként ami segített részben az a sorozatnézés volt, meg hogy ismerkedtem más emberekkel, új haverjaim lettek.

Ami leginkább segített az pedig a sport volt, napi 1 órát szántam így az egészségemre és ez végülis elindított egy boldogabb irányba.

Bár amíg még nagyon fájt addig én semmit sem tudtam tenni, még próbálkozni se volt motivációm.

2015. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmegyek inni a barátaimmal, vagy lefekszem egy másik pasival, vagy lefekszem több másik pasival.
2015. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!