Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Horváth Tamás barátnője...

Horváth Tamás barátnője (Andi) csak nekem unszimpatikus? Miért ilyen flegma minden képen?

Figyelt kérdés
Imádom Horváth Tomit és Rault,de Tomi barátnője csak nekem ennyire visszataszító? Egyik képen sem mosolyog,amikor meg mégis akkor is teljesen flegma meg ilyen kivagyi fejjel...Tomihoz egy sokkal kedvesebb,rendesebb lány illene,nem?

#Emlékszem még júliusra #Horváth Tomi
2015. szept. 27. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A képeken én nem látom felgmának őt. Sem őt, sem Horváth Tamást nem ismerem, fogalmam sincs milyen emberek valójában. Ismeretlenül meg nem szoktam senkiről véleményt alkotni.
2015. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

"Tomihoz egy sokkal kedvesebb,rendesebb lány illene,nem?"


Gondolom, itt szerényen magadra célzol.

2015. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
2. vagyok, egyébként én sem ismertem Tomi barátnőjét, de most kíváncsiságból ránéztem az oldalára, hát nem tudom, te hol látsz flegmaságot, én nyár közepéig visszatekertem, minden képről árad a szerelem, boldogság, a csaj vagy boldogan vigyorog, vagy a pasiját csókolgatja...úgyhogy az elméleted alaptalannak tűnik.
2015. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A legnagyobb hülyeségek egyike féltékenynek lenni egy rajongott sztárocska párjára :)
2015. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Milyen jó,hogy férfi vagyok...;)

Majd pont én fogom akarni Tomit. Jaj gondolkozzatok már egy kicsit

2015. szept. 27. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

"Imádom Horváth Tomit és Rault"


Hát lehet, hogy férfi vagy, de hogy homokos is, az hétszentség :D

2015. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én lánynak tippeltelek, pontosabban tini lánynak. De lehet hogy csak azért, mert boldogult tinédzser koromban én is így fújtam az imádottam nőire. (szerencsére azóta benőtt a fejem lágya :) ) Amúgy az első válaszoló voltam.
2015. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel téged, hogy kivel val Tomi, majd ha nem illenek össze akkor elhagyják egymást kiad egy pár szomorú dalt és annyi. :D
2015. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha én nem tudom, ki az a Horváth Tomi (sőt, azt sem, hogy ki az az Andi) akkor süllyedjek el? :S
2015. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!