Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti írtok naplót?

Ti írtok naplót?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pozitív naplót írok. Csak a jó dolgokat írom bele, vagy ha nagyon rossz történt, annak a jó oldalát próbálom megkeresni. Mindezt azért, mert ha évek múlva előveszem a naplót, inkább a jó dolgokra szeretnék emlékezni. A rosszat a fene se akarja újraolvasni.
2015. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5 éves koromban megpróbáltam, csak arról tudtam írni, hogy milyet kakiltam.
2015. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 12-13 éves koromban írtam,majd pár napnál tovább nem bírtam.Uncsinak találtam :D
2015. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen,már vagy 9 éves korom óta xD.Kiskoromban mindig az álmaimról írtam,amiket álmodtam,később hogy mik történnek velem a napok folyamán,aztán meg mostanában már mindenféle gondolatomról,nem feltétlenül arról,hogy mik történnek.Régen külön naplókat vettem erre a célra,de ma már csak gépelek.xD


19/L.

2015. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen írok, 2011 óta.
2015. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 2009 óta írok, de azóta csak olyan 50 lap lehet tele. :D
2015. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer írtam, de csak pár napig.
2015. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#2 Ha betöltöd a 10-et, szerintem megpróbálhatnád újra...


Nem.

Minek?

Tisztában vagyok a múltammal, a döntéseimmel, nem ért semmi trauma, amit ki kellene írnom magamból.

2015. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak verseket írok amiket egy blogon vezetek.
2015. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is hasonlóan voltam sokáig, hogy gyerekként írtam, egész sokat, de felnőtt fejjel unalmasak, nyilván nem olyan kalandos dolgok történnek egy gyerekkel. Aztán egyszer olvastam egy cikket, hogy érdemes naplót írni, mert az ember állítólag tudatosabb a céljai, az életvezetése tekintetében, ha ír. Nem állítom, hogy így van, nem kell egyetérteni vele, de kipróbáltam, és rákattantam.
2015. szept. 27. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!