Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szerintetek nagyon furcsa...

Az szerintetek nagyon furcsa hogy én a feministákkal értek egyet fiú létemre? Agresszívnek, bántónak és kétszínünek érzem férfitársaimat.18f

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én inkább jártam volna egy olyan iskolába ahol az érzelmekre érzékiségre és egyéb lányosnak nevezett dologra mennek rá a tanárok, mint olyanba ahova nekem sajnos kellett. Úgy veszem észre, hogy a férfiak agresszívek, durvák, legtöbb játékuk durva és az ellenségeskedésről a másik kiírtásáról szól, valamint a gyengéket eltiporják. Persze én nem értek egyet azzal hogy minden férfi egytől egyig ilyen és hogy alapvetően bűnözők vagyunk, vagy rosszabb, ahogy egyes szélsőséges feminista alanyok állítják, de a normálisabb feminista réteggel egyetértek abban amit a férfiak többségéről állítanak. a kérdés csak az, hogy ezt genetika vagy neveltetés váltja ki?


vannak még mások is?


18f


2015. szept. 30. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Most leírtad az élet alapvető törvényét: a gyenge alul marad. Ez a nők körében még inkább kiéleződik. Egyébként ahogy elnézem, fingod nincs a feminizmusról. Akkor nem ezt a szivárványfingós álmot dédelgetnéd:D
2015. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak én lány vagyok. Viszont voltak már olyan lány ismerőseim is, akik olyanok voltak, mint amilyennek te leírtad a téged körülvevő embereket.
2015. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Igen,sajnos lányok között is vannak olyanok :S de azért fiúk között még mindig több akad.Egyébként nem furcsa hogy a feministákkal értesz egyet fiú létedre,csak ritka.
2015. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azért a lányok többsége is képes olyan alja mocsok lenni egy másik lánytársával szemben, hogy ahhoz képest a fiúk angyalok. A nők talán még inkább a vetélytársat, ellenséget látják egymásban.


A női lét sem csak az érzelgős kedveskedésről szól.

2015. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!