Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok érdekes a...

Miért nem vagyok érdekes a lányok számára?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején. Én januárban leszek 15. Elvileg 9.-esnek kéne lennem, de csak 7.-es vagyok (nem buktam, egyel több évem volt az oviba, és visszafelvételiztem 7.-be. Nem vagyok az a nagy menő focista. Kis növésű vagyok. Nem tudom mi miatt, de egyetlen egy lányt sem érdeklek, pedig a Fazekasba tanulok, elegánsan, ápoltan szoktam megjelenni, csak picit más vagyok, mint a többiek (nem tudom, hogy jó vagy rossz értelembe, de szerintem is-is). Picit zavar (lehet, hogy csak féltékeny vagyok), hogy van egy focista srác akin egyáltalán nem néznek keresztül, pedig ő fiatalabb nálam. Most k benyit sikerült összegyűjtenem…

Előre is köszönöm a normális válaszokat



2015. szept. 30. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy magadnak és a szeretteidnek legyél érdekes, fontos, a csajokon Einstein sem tudna eligazodni.
2015. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:)
2015. szept. 30. 20:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Abban a korban a népszerűség és a fellépés 99%-ot tesz ki, később ez lemegy 80%-ra a kinézet és 20%-ra a pénz mögött. Tanulj nagyon nagyon jól.
2015. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezek csak külső tulajdonságok szinte...kmolyan a belső már senkit nem érdekel...
2015. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbálok másokra is odafigyelni, probálok mindenkinek segíteni....
2015. szept. 30. 20:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy jóképű, akkor meg lehetsz akármilyen ápolt, elegáns...manapság csak ez számít.
2015. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lol, tudnék számos fiút, férfit mutatni aki nem jó képű és van csaja, nem is csúnyák, azért nincs veszve minden, csak az értelmesebbjeit nehéz megfogni.
2015. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Már a második sorban megválaszoltad magadnak a kérdést. Kis növésű vagy. Ha felnőttként nem fogod elérni a min 175 centit, akkor lehetsz majd akármilyen ápolt és szép, nem sok esélyed lesz. Pénzzel max kompenzálhatsz, de akkor sem lesz részed igaz szerelemben, csak üres érdekkapcsolatban. Sajnos ez tapasztalat részemről.
2015. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8

Ezt jó tudni, a tudósok meg mind élettelen fogyatékosok, csak az öregemberek sakkoznak, minecraftot csak 9 évesek játszanak...

16 vagyok, 2 170 cm alatti srácnak volt legalább 2 csaja, a többinek 1.


Komolyan az ilyenek miatt szégyellem csak a méretem mint te vagy.

Hororfilmeket csak pszcihopaták néznek, rockot csak a rockerek hallgatnak, csak a buta embereknek van okos telefonja, aki játékokkal játszik elmebeteg a valóságban, aki facebookozik buszon annak nincs élete, nem pont egy haverjával kommunikál... még órákig bírnék én is ilyen spontán hülyeségeket írni, hogy szerencsétlennek állítsak be valakit.

2015. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Majd ha idősebb leszel, akkor jobban fog menni a csajozás. Nekem 30 éves koromig kellett várnom, mire elkezdtek dögleni utánam a nők. Most még van kb. 10 évem, hogy ezt jól kihasználjam, utána trottyos öreg leszek. :-) Ennyi. Legyél türelmes, foglald el addig magad valamivel, tanulj stb.
2015. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!