Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » FIÚK! Mennyire vagyok "ideális...

FIÚK! Mennyire vagyok "ideális"lány? Szőkés barna fél hosszú haj, zöld szem, széles csípő, vékony alkat, feszes láb és fenék, egy ideje edzek is. Tetszik egy fiú. Szerintetek meg felelnék neki?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Külsőre biztos de számít a belső is.
2015. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez mind szép,de ha ronda a fejed hozzá buktad.
2015. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideális lány itt a belső tulajdonságait sorolná fel, mert az az első és legfontosabb. Nem azt írná le hogy milyen feszes a feneke. Ez a leglényegtelenebb dolog. Kivéve ha olyan pasit akarsz akit valóban csak ezek érdekelnek rajtad... Ha meg már a külsőnél vagyunk akkor azon a legfontosabb az arc, de erről sem írtál semmit a szemszíneden kívül, ami megint csak lényegtelen.
2015. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Milyen kedvesek vagytok...:o amúgy általába véve minden pasit az érdekli hogy milyen az alakja meg ilyenek.

.kedvesnek szoktak mondani és szépnek..de ezt nem akartam leírni mert nem vagyok beképzelt,kicsit azért normálisabban is írhatnátok...

2015. okt. 1. 00:22
 5/9 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Persze hogy mindenkit az alakod érdekel, de a jol meg*ugnám, vagy a lennél a feleségem között van egy nem kis határvonal.
2015. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet válaszolni.
2015. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy komoly kapcsolatra ezek számítanak elsősoran a pasiknak akkor álomvilágban élsz, és át fognak vágni, csak d..gni kellesz. A jó alak fontos, de az arc a legfotnosabb a külsőből, lehetsz akármilyen ápolt meg fitnesslady, ha nem etszik az arcod. Ami a legeslegfontosabb a belső. Ha Neked viszont elég az, hogy csak azért járnak Veled, hogy esteleg mutogasanak, hogy ilyen nőm van, vagy amíg ninc sjobb Te is jó leszel, akkor hajrá, mert ezzel a gondolkodásmóddal ezt éred csak el.
2015. okt. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a "kedves"valaszokat:D nyilvan nem megb**atni akarom magam:D igen,tudom hogy jo az alakom mert teszek erte,az hogy milyen az arcom es a belso tulajdonsagaim nem ide fogom kiirni az "ismeretlenbe"eleg ha o tudja..
2015. okt. 1. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Népszerűségi faktor.

Azon múlik minden.

2015. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!