Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy nincsenek...

Normális, hogy nincsenek barátaim és nem is szomorkodom e miatt?

Figyelt kérdés
A lányok sosem fogadtak el,igy mindig ferfiakkal baratkoztam, de legtöbbjük mind többet akart baratsagnal,igy megszuntettem velük a kapcsolatot. Most van egy pasi,nagyon rendes velem,jol elvagyunk,de valahogy nincs kedvem baratokhoz,jol megvagyok egyedül. Parkapcsolat téren is csak egy szintig jutok el,utána rajovok,hogy ez csak egy szenvedes nekem es mindig inkabb a maganyt valasztom. Normalis,hogy nem zavar,hogy maganyos vagyok? Más is van igy?

2015. okt. 1. 11:06
 1/4 anonim válasza:
Idegen felnőttekkel ne barátkozz. De átérzem a helyzeted, mert nekem is cak két baràtom van. De próbálj odamenni a többiekhez és beszélgess velük. Ha elküldenek menj oda máshoz... Sok sikert.
2015. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés korrekt megválaszolásához nem ártana tudni, hány éves vagy.
2015. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2015. okt. 2. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen magányos alkatok, én is ilyen vagyok, de az az igazság, hogy barátokra mindenkinek szüksége van.Még akkor is, ha csak 1-2 van.
2015. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!