Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Király Viktor...

Szerintetek Király Viktor fogja megnyerni az amerikai The Voice tehetségkutató műsort?

Figyelt kérdés

Az Ő videóját jóval többen látták a többi versenyzőénél ( https://www.youtube.com/watch?v=iehrFzQDBZY ), valamint az iTunes-on 25. volt az általa előadott dal a single kategóriában, ami nem rossz (Nem a magyar listán).


És sokan Taylor John Williams hangjához hasónlítják az övét, csak azt mondják Viktor jobb... Pedig az a srác elég sokáig eljutott egy elöző szezonban.


Mi a véleményetek? Nyerhet Király Viktor?



2015. okt. 1. 19:38
 1/3 opened paradise ***** válasza:

Én anno nem bírtam,de mostmár nincs vele bajom.

És sok dalban hasonlít a hangja a kedvenc énekeseméhez,csak az mégis más.


Örülnék neki,de nem hiszem.

Ezekben nem a hang számít,hanem a dráma.

2015. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ, ment a pont!


Igen régen én sem bírtam, ahogyan sokan mások sem... De én nem utáltam (mert sokan igen), csupán enyhe ellenszenvet éreztem iránta, de az igen ritka, hogy idegen embereket utálok.


A YouTube nézetség pedig talán nem mérvadó, hiszen rengeteg magyar nézhette meg, de Ők gondolom szavazni nem fognak... Szóval én sem számítok arra, hogy nyerni fog, de valószínűleg örülnék (igaz nem nézem a műsort, így csak néhány versenyzőnél tudom hogy jobb. Ha van nála tehetségesebb a mezőnyben hát nyerjen az.).

És igen, valóban itt nem feltétlenűl a tehetség számít hanem a dráma, de azért észrevételeim alapján a Voice valamivel jobb ebben mundjuk az X factornál.


Még egyszer köszönöm a választ, még jöhetnek válaszok! :)

2015. okt. 1. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!