Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, ti milyen fajta...

Srácok, ti milyen fajta csajokat kedveltek jobban?!

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,hogy ti a nagyon vékony,vékony,vagy kicsit nagyobb lányokat szeretitek......

2015. okt. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
az sehogyse jó ha nálam már jóval szélesebb, többi nemnagyon érdekel hogy mennyire vékony:D
2015. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy picit vékony, és lehetőleg ne legyen magas, úgy 165 alatt optimális :3
2015. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

160-176 cm közötti és max 75-80 kiló körüli legyen; persze arányosan, tehát ne 160 centisként legyen 80 kiló.


Ezen belül mindegy, hogy "mekkora"; más dolgok számítanak.

2015. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A vékony és magas párosítás a legrosszabb, legalábbis nekem, mert elég alacsony vagyok. Szvsz egy nő legfeljebb ilyen telt legyen: [link]

Egyébként a megfelelő határok között tényleg lényegtelen, hogy vékony vagy molettebb alkatú:

Szóval felesleges emiatt parázni, mert a férfiaknak sokkal nehezebb megfelelni a másik nemnek, ezért lehet látni sokszor olyan párokat, ahol a csaj átlagos vagy "csúnyácska", a pasi meg már-már modell alkatú. A nőknek nagyobb a választási lehetőségük.

Magasság meg számomra a 158-165 között ideális.

2015. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mar az utolsonal emlitett holgy se jon be,vastagsagra.
2015. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagyon vékony és vékony. A telt, vastag, izmos és stb nem jön be.

Viszont egy kicsit sportosabb az igen.

De csak kép alapján tudom eldönteni. Tehát inkább a nagyon vékony, vékony vagy kissé sportos

2015. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vékony és telt lány is lehet szép. A viselkedés jobban meghatározza, hogy bejön e az illető.

Eddig csak teltebb lányokkal volt komolyabb kapcsolatom és teljes mértékben bejöttek! :) Kedvesebbek voltak, odaadóbbak.

De van egy határ, ami már az egészségtelen része a dolognak és nem jön be. Igazából ha látok egy lányt, az összhatás számít külsőre. Rakj ki egy képet a kérdéshez és bombáznak majd a válaszokkal! :)

2015. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!