Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk miért nem szeretik a...

A fiúk miért nem szeretik a gyereket?

Figyelt kérdés
Ma volt egy "randink" egy fiúval és egy játszótér mellett mentünk pont el,ahol a kis 5-10 éves gyerekek futkostak meg szórakoztak.Valamiért megkérdeztem a sráctól,hogy "hát nem aranyosak"?Erre mondta,hogy nem szereti a kisgyereket,nagyon idegesítőek és fárasztóak.Kérdem tőle,hogy szerinte Ő nem volt ugyanilyen "idegesítő" gyerekkorában,erre mondta hogy Ő nem bírna ki egy ilyen kisgyerekkel egy napot sem ki.Lehet azért nem kedveli őket mert még fiatal(19 éves) és majd idővel megváltozik a véleménye?Fiúknál hogy van ez?Nincs bennük is meg ez a gyerekkedvelő "ösztön",vagy ez személyfüggő?
2015. okt. 3. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

En sem szeretem oket.. Nagyon idegesitenek es turelmem sincs hozzajuk. Meg persze lefarasztanak, koveteloznek, sirnak minden folosleges dolog miatt.


Es igen, en is voltam ilyen idegesito, de nem en kertem edes anyamat hogy szuljon meg szoval ez nem az en gondom volt.. O meg nyilvan el tudta viselni. Szoval ez hulye kerdes.

2015. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Azért mert 1 ezt mondta az összes fiúra ne vesd ki ezt az általánosítást! Én olyan lányt is ismerek aki 25 éves és utálja a gyerekeket.

Bevallom én sem voltam oda értük, de megváltozott a véleményem mikor keresztlányom lett, meg több ilyen dolog történt ami miatt megismerhettem a gyerekek világát. Szerintem embertől is függ meg helyzettől...

2015. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok és én sem szeretem a gyerekeket..

egy 19 évestől szerintem nem is lehet elvárni hogy szeresse őket, fiatal még ahhoz hogy gyereke legyen, addig meg tökmindegy hogy kedveli e őket vagy sem.

én 35 éves koromig nem is akarok kölköt, csak tönkre tenne idegileg :D meg erre a világra minek? szerintem önzés gyereket vállalni, főleg olyanoknak akiknek nincs is megfelelő anyagi hátterük hozzá.

2015. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék gyereket. 22 éves fiú vagyok. De kivetíteni az összes srácra,hogy nem akar... hát eléggé túlzás szerintem.
2015. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok mégis ugyanúgy gondolkodom, mint ő. Barátomnak szoktam mondogatni féligmeddig viccből, hogy ha valaha évek múlva rám jönne, hogy gyereket akarok vigyen el egy visítozó síró hisztiző oviscsoporthoz, hogy észhez térjek. :D Nem kötelező szeretni a gyerekeket azért, mert lány vagy... Srácoknak sem.
2015. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Mert nincs tele a szervezetük ösztogénnel, azért. Meg mert 19 évesen nem a házasság és a gyerek a fő életcéljuk. És ez nem biztos, hogy éretlenség, lehet, hogy ő százszor érettebb nálad, aki csak annyit fog fel az egészből, hogy jajdeédes a kis babóka, meg milyen cukin futkosnak a játszótéren, az nincs előtted, hogy terhesség alatt rengeteg dolog megváltozik a testeden, de nem ám előnyödre, fáradékony, ingerlékeny leszel, hányinger, puffadás, mellfeszülés, has növekedése, belső szerveid összenyomódnak, csípőd kiszélesedik, derékfájás... aztán a szülés, ami kezdődik a gátmetszéssel(!) fájdalom, kínlódás, majd a végén vagy egy hatalmas seb a szeméremdombod felett, vagy kitágult hüvely a jutalmad, és még csak itt kezdődik a móka legjava: Nincs egyikőtöknek sem egy perc nyugta, a gyerek ugye egész nap lefoglal, nem tudod kialudni magad soha, közben a hasad még mindig nem teljesen húzódott vissza, a melledből tej szivárog, begyullad, fájdalmas a szoptatás, szédülsz az álmosságtól, de nem ihatsz meg egy kávét sem, nehogy az anyatejjel a gyereket mérgezd, tiéd az összes házimunka, a bevásárlás, a főzés, a napi 2 mosás-vasalás, majd' megdöglesz a fáradságtól, amikor hazajön a férjed, körülnéz, látja, hogy 2-3 gyerekjáték szét van dobálva és megkérdezi, hogy mit csináltál egész nap... mindeközben próbálj meg mielőbb visszafogyni, visszaszerezni a régi kisugárzásodat, a férjed ugyanis lassan kezd besokallni, hogy megváltozott a tested, és bár még csak pár hónapja nyomtál ki magadból egy csecsemőt, mégis elvárja, hogy neked ne fájjon a szex, vagy a másik véglet, amikor valamiért megundorodnak a nőtől és a szülés után már nem akarják megdugni... közben örökös elégedetlenség mindkét részről, a nő szeretne több segítséget, több kényeztetést, a férfi viszont úgy érzi, hogy őt elhanyagolják, ideges, amiért munka után hazaérve nem pihenhet, rögtön befogják őt, holott már eleve fáradtan ment dolgozni, mert a babónak jött a foga, egész éjjel ordított, és ezt már napok óta így megy, ráadásul az asszony sose akar szeretkezni, mert örökké fáradtságra hivatkozik... viták a pénz miatt, mert egyikük fizetése megfeleződött, viszont a kiadasok megnőttek, többé nincs idő spontán programot szervezni, nem lehet bármeddig aludni, vagy bármikor kelni, vagy romantikusan csak úgy elmenni vacsizni... a párkapcsolatok nagy részét annyira megrongálja mindez, hogy csak a gyerek miatt vannak EGYMÁS MELLETT, de nem együtt... na, akarsz-e gyereket, csak mert aranyosak?!
2015. okt. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Én is pontosan így gondolom most, mint az a srác. A gyerekek idegesítőek és fárasztóak.


Nem mondom persze, hogy nem szeretnék gyereket, de jelenleg - 26 évesen - egyáltalán nem tudnám elképzelni, hogy gyerekem legyen. Majd vagy 40 évesen talán, nekem addig biztos nem kell gyerek.

2015. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 opened paradise ***** válasza:
100%

Úgy vagyok velük,mint a pandákkal:

Szeretem őket,de nem kell saját.

2015. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Utalom a gyerekeket es lany vagyok
2015. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Clark Kent.. ***** válasza:
Hát Kérdező, most gondolom elszomorodtál a válaszokon. xD
2015. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!