Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan találhatnám meg újra...

Hogyan találhatnám meg újra önmagam?

Figyelt kérdés
Ahogy úgy a saját fejembe vége lett a kamaszkoromnak, egyszerűen nem találom a helyemet a világba. Elvesztettem az önazonosságom, tele vagyok kételyekkel. Nincs egy saját magamról alkotott kép, hogy igen, ez vagyok én. Nem érzem magam boldognak. Általában vagy semleges érzelmekkel állok mindenhez, vagy bánatos vagyok. Hogy lehetnék újra önmagam?
2015. okt. 4. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
az segítene a válaszban, ha kicsit több információval szolgálnál magadról, pl. kor, nem, illetve, hogy milyen voltál
2015. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem segítene, ha egy pszychológus által önismereti teszteket oldanál meg. Azokból sokat megtutsz arról, hogy milyen is vagy valójában. Vagy, ha nem akarsz pszychológushoz menni, tudom ajánlani az mbti tesztet. Az egy fajta önismereti teszt, ami az embereket 16 csoportra osztja. Az által én is egy kicsit jobban megismertem önmagam.
2015. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!