Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti várjátok már a telet?

Ti várjátok már a telet?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Inkább igen, mint nem. :) Elegem lett ebből a nyárból, nagyon meleg volt. Mondom ezt úgy, hogy én szeretem a napsütést... Ráadásul a környékünkön lakók roppant hangosak: részeg üvöltözés, este 10-ig kiengedett kölykök, a ház előtti garázssoron mintha szerviz nyílt volna, akkora a forgalom stb. Szóval igen, várom az őszt, telet, amikor mindenki bent van és végre csend lesz. :D
2015. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Haha, pont ezt akartam kérdezni az előbb, de gondoltam úgyis mindjárt valaki megkérdezi és láss csodát... :-) Nem, én már a következő nyarat várom! :-) De a tél is szép tud lenni! :-)
2015. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem ez az időjárás jó, ennél le legyen hidegebb. Nyáron túl meleg volt ez igaz, de ez a 13-20 fokig jó lenne egész télre:D Csak kicsit kevesebb esővel...
2015. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak a végét.
2015. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Jaj, én már nagyon! Már hetek óta belémjött a síelési-láz, és alig várom a síszezont. Nagyon hiányzik már.

Meg az is, hogy hóba csúszkálva mehessek munkába, vagy sétálni a friss téli levegőn.

2015. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen. Foleg, hogy passzol a hangulatomhoz. Ha a futes nem szaritana.a boromet, jobb lenne...
2015. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem a telet, mint a nyarat. A meleget hihetetlenül nehezen viselem, de a fázom, maximum felveszek még egy réget ruhát. Az általános hangulatomhoz is passzol, és a hófedte tájat is szeretem, legyen vidék vagy város, bár attól tartok, havat már nemigen fogok látni...
2015. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szeretném, ha egyáltalán újra létezne a tél, de attól tartok, megint csak langyos nonszensz lesz.
2015. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Határozottan jobban szeretem a hideget a melegnél, nem sülök bele a bakancsomba, szeretek síelni, korcsolyázni, esetleg hóval dobálózni és szánkózni (gyermeteg álmaim közt még szerepel a hóesés). A télnek van egy különleges hangulata, ami egyszerűen megnyugtat. c:

2015. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem...ha rajtam múlna, lehetne egy kellemes 20-25 fok között mindig a hőmérséklet, se több se kevesebb, max este.
2015. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!