Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van ezen az oldalon,...

Az miért van ezen az oldalon, hogy itt mindenki 4 nyelven ebszél,6 diplomája van, és 200 ezer ft alatt senki sem dolgozik?

Figyelt kérdés

A családi kapcsolatok, felnőtt kapcsolatok, emberek de még sok más kategóriában is feltűnnek ezek a válaszírók.

Már megfigyeltem, hogy a kérdező ellen írnak leginkább választ, főleg ha olyan a kérdés, és mindig kiemelik hogy a kérdező így meg úgy rossz, ők meg milyen szuperemberek, és mindenkinek ilyennek kellene lenni.

A kedvemcen az utazás kategória, ott még nagyobb trollok vannak.

Van aki minden hónapban többször is elutazik tengerpartra meg mindenféle helyekre, vagy többször jár az usa-ban egy évben, mint én a garázsban.

Ezek az emberek ebben lelik örömüket, hogy itt írkálnak ilyen dolgokat?

nem tudnak az életben kiteljesedni, valami rossz életük van, és itt kompenzálnak?



2015. okt. 7. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, vannak nagy képzelgők. Ha sokat mondogatják, még el is hiszik, hogy úgy van. Addig jó amíg, csak itt képzelegnek, nem pedig képzelgésükkel más embernek az életét keserítik meg (bűncselekmények elkövetése, feljelentgetések, egyebek)
2015. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az amerikai kirándulós dolgot én elhiszem. Nagybátyám konkrétan haza jár az Egyesült Államokba...


Ettől függetlenül tudom, hogy miről beszélsz. Én ezért kerülöm el jó messzire az Üzlet és pénzügyek kategóriát. Na ha valahol, hát ott túlteng a 400 ezer feletti átlagbérűek száma.


(egyébként én a magyarral együtt négy nyelven beszélek :P)

2015. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a mondást?

"Messziről jött ember azt mond amit akar"

Nos ez igaz az internetre is. Senki nem ismeri a másikat, nem tudja hogy néz ki, hol él, sőt még a nevét sem tudja. Így nem tart semennyibe kitalálni a 4 nyelvet és 6 diplomát.

A legtöbben csak szeretnének így élni..:)

2015. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%
mert a magyar a legképmutatóbb ... hazug társadalom a világon ennyi !
2015. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Én tényleg nettó 400-at keresek, 2 nyelven beszélek és 1 diplomám van.


28F

2015. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre az oldalra csak átlag feletti jövedelmű és agyoniskolázott emberek járnak :)
2015. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, biztos van, aki kamuzik, de gondolom olyan is van aki nem, ezt így neten keresztül nem lehet megállapítani. Én az olyan hozzászólókat nem szeretem, akik semmit sem hisznek el, és mindenre ami egy kicsit is eltér az átlagtól, rávágják hogy kamu, mert ők mindent mindenkinél jobban tudnak.
2015. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt is hozzá kell tenni, hogy a legtöbb magyar már akkor az anyád szidja, ha 1 forinttal is többet keresel nála. El sem tudják/akarják hinni, hogy valakinek jól megy, és valaki sikeres, és "merthát ha az én életem szar akkor a másé se lehet jobb" alapon néznek mindent.
2015. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogyha valóban igaz a hozzászólások fele (már az is durva, mert akkor a gyakorira valóban csak sikeres emberek járnak), akkor miért kell más orra alá "dörgölni" azt, és ennyire dicsekedni vele?


(Nekem nem ingem, nem veszem magamra), de egyszerűen idegesítő ez a nagyzolás.


Én is eldicsekedhetnék pár dologban ország-világ előtt, de nem teszem, mert úgy vagyok vele, hogy ez magánügy, megtartom magamnak, a családomnak és barátaimnak.


Ezek az emberek azáltal, hogy így híresztelik, pont azt mutatják, hogy milyen nagyképűek és szerintem senki se szereti a nagyképűeket. Ez a beállítottság szerintem nem feltétlenül magyarság kérdése.

2015. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénzük van, de az életük annyira sivár, hogy ide járnak dicsekedni. gondolom a környezetük már ignorálta őket, így valahol kell, ha már mást nem tudnak felmutatni.
2015. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!