Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legemlékezetesebb dolog...

Mi a legemlékezetesebb dolog a múltadban?

Figyelt kérdés
Nem és kor is érdekel. :)

2015. okt. 8. 15:51
 1/7 Viven kérdései ***** válasza:
Az hogy sok gyökér folyton piszkált.15/l
2015. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

20/F

Az amikor egy nyári délután (egész nap esett az eső, a szüleim veszekedtek egész nap) valami hirtelen okból kifolyólag úgy döntöttek, hogy bemegyünk a városba és eszünk egy jót.

Nem étterem lett, hanem mentünk a Coraba, bevásároltunk és a parkolóba kajáltunk.

Fura, hogy egy ilyen dolog de akkor nagyon boldog voltam.

Mindenki boldog volt. :)

2015. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor az apám részegen megverte az anyámat,és amikor középiskolás osztálytársaim nem tudták,hogy jeanne d'arc egy nő volt.


19/L.

2015. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7évesen, eltörtem a kezem oviba, és nyugodtan játszottam tovább a többi gyerekkel, mint ha semmi nem történt volna.(csak a kezem fájt és nem bírtam mozgatni a csuklóm, de nem kerítettem neki nagy feneket.) Megvártam még anyukám értem jön. Aztán valamikor este fele, mentünk a sürgősségire megröntgeneztetni, és begipszeltetni. :D



Negatív dolgokból meg:

16 évesen beleverték a fejem a radiátorba, ami egy órán lévő dulakodás következménye volt, amit nem is én kezdeményeztem. Aztán vittek minket az igazgatóiba, és magamra vallottam mindent, mert féltem. Utána szünetbe nyakamnál fogva a gyerek(akivel az igazgatnál voltunk) unokatesója felnyomott a falra és befenyegetett. Aznap órák után, mikor mentünk ki a suliból, a gyerek jött ki utánam és a nevemet ordibálta folyamatosan, tudtam ha az iskola udvar kapuján kiérünk nekem annyi mert többen fognak jönni nem ő egyedül, pont jött egy busz, a megállóig elkezdtem sprintelni, és pont elértem, ők már nem futottak utánam. Utána egy darabig így mentem haza az iskolából, szerencsére átírattak máshova.


20/f

2015. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

senki nem tudta rólam, de a suliban közelebbről megismerkedtem néhány tanárnővel, az egyetemen is.

nem, kor

2015. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 2005-2006-os gyakszis éveim.
2015. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamikor a 90-es évek végén nyílt egy bevásárlóközpont Pécsen. Vagy valami nagyker. Már nem emlékszem erre. Ide mentünk el a szüleimmel bevásárolni egyik vasárnap, amit élveztem is. De visszafelé azon pörögtem, hogy hazaérjünk a Walt Disney mozidélutánra :) Végül hazaértünk még bőven előtte.

Nem tudom miért maradt meg. A kocsira emlékszem. Az áruk mennyiségére emlékszem. A parkolóra emlékszem. De minden más kiesett, de az emlék valahogy mégis erősen megmaradt. 33F

2015. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!