Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változtassak vagy legyek...

Változtassak vagy legyek önmagam? Ha változtatok lesznek barátaim, ha önmagam maradok akkor nem lesznek.

Figyelt kérdés
Az általános suliban úgymond népszerű voltam,emellett okos(kitűnő tanuló)Bekerültem a középsuliba,a "strébereket"ki nem állhatják..mindig szivatják őket félek hogy velem is ezt csinálnák.Mit tegyek?

2015. okt. 9. 01:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy legyenek kicsivel rosszabb jegyeim,vagy maradjak jó tanuló és sz*rjam le mások véleményét?
2015. okt. 9. 01:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress másik sulit.
2015. okt. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
En is igy vagyok :D szunetbe olvastam es nar azert kikozositettek, szard le draga :) te beloled lesz valaki legalabb. :)
2015. okt. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkoz senkivel egy barátság nem a jegyek alapján kötettnek

23F

2015. okt. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már emiatt lerontsd a tanulmányi átlagodat!

Hidd el, a jó jegyekkel sokkal többre fogsz menni, mint néhány "menő baráttal", akik valószínűleg pár hét múlva már le se szarnak.

2015. okt. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ráadásul a stéberek is összeverődnek :)

Majd nézd meg, mennyi barátod lesz hirtelen egy-egy témazáró doga, vagy házifeladat kapcsán!

2015. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sz@rd le őket! Emiatt nem kell a tanulmányi eredményedet rontani.
2015. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj haver,neked mi eri meg jobban,hogy vigyed valamire az eletben az altal,hogy tanulsz es masokon felulkerekedsz,megvalositod onmagad es az eletedet vagy pedig az,hogy looserekkel baratkozz akik ma jofejek holnap meg rad se tojnak.Tudom jol mirol beszelek hiszen enis pont igy voltam es bizonyos ertelemben ma is igy vagyok.A nepszeruseg olyan mint az aceton,hogy amig az uvegben van addig folyadek ha kinyitod akkor el illan.Ha te nepszeru lennel csak addig lennel amig fent tudnad tartani azt a latszatot de az allarc lehull elobb-utobb.Szoval te a nepszeruseg altal valositod meg az eletedet vagy a tudasod altal? Azok az emberek akik csak akkor lesznek barataid ha megvaltozol miattuk azok HAMIS EMBEREK! az igaz baratok ugy szeretnek ahogy vagy fuggetlenul attol,hogy streber vagy rossztanulo vagy!
2017. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!