Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől alakul ki testkép zavar?

Mitől alakul ki testkép zavar?

Figyelt kérdés
Én egy átlagos kis szürke egérnek érzem magam. De mindenki mondja,hogy mennyire kiemelkedem a többi ember közül, rettentően figyelemfelkeltő a stílusom és azonnal kiszúrni engem es,hogy nagyon egyedi a stilusom. Mi ez a zavar az agyamba,hogy,ami nekem a normalis,az a többieknek már extra ?

2015. okt. 9. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sokat nyafizol a környezetednek, nekik pedig úgymond kötelességük ellentmondani. Biztosan nem úgy történnek ezek a beszélgetések, hogy csendben ültök, majd a barátnőd odafordul hozzád, hogy "te XY, te annyira szép és egyedi és különlegesen stílusos vagy" hanem te rázendítesz, hogy csúnyának érzed magad, erre ők, hogy de nem vagy az, erre te megint, hogy de-de, biztos csak vígasztalni akarnak, mire ők, hogy neeeeeem, tényleg... ismerjük az ilyen kisded játékokat, ezt a kérdést is csak a megerősítésért írtad ki. Figyelemkoldus vagy, az a bajod.
2015. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, csak az a helyzet,hogy nincsenek baratnoim,leginkabb kerulom az embereket,csak a nagyon kozeli hozzatartozoim szolnak,hogy jo lenne, ha változtatnék a stilusomon, mert ez mar sok es nehogy emiatt bajom legyen,mert igy masnak gondolnak,mint,aki valojaban vagyok.
2015. okt. 9. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen a stílusod? Mit mondanak, mi benne az extra?
2015. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon extrém lehetsz, ha ilyeneket mondanak :P

azért én kíváncsi vagyok, hogy milyen a te extra stílusod... ki tudja, csak a környezeted túl slampos, azért mondja :)))

2015. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kizcar ***** válasza:
Pont, hogy nincsen zavar az agyadban. Mert nem szállsz el magadtól, annak ellenére, hogy a többiek dicsérnek, és továbbra is átlagosnak gondolod magad. Persze nem baj ha valamilyen szinten különlegesnek érzed magad, csak ne menjen át egoizmusba.
2015. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kizcar ***** válasza:
Ha dicsérnek, akkor hidd el, nincsen gond veled.
2015. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!