Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az ember alapvetőe...

Szerintetek az ember alapvetően ellenséges, gyűlölködő természetű?

Figyelt kérdés
Én magamból kiindulva nagyon az vagyok. Nem is próbálok változni, mert én ilyen vagyok és kész. Nem fogok egy álarcot felvenni, hogy mennyire szeretek mindenkit.
2015. okt. 9. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően rendes,és elégedett hogyha mások is rendesek és jó helye van az életben stb.de ha ezek nincsenek meg,akkor olyan ellenséges,gyűlölködő ....de most csak magamból indultam ki,lehet te nem emiatt vagy ellenséges
2015. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem akkor válik valaki gyűlölködővé, ha átverik, és akkor válik ellenségessé, amikor el akarnak venni tőle valamit, ami az övé.
2015. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően az ember olyan, amilyenek vele.

Nem véletlenül vannak a mondások is:

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

Ki mint vet, úgy arat.

Stb.

2015. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, alapvetoen az ember nem ilyen.


Az hogy te ilyen vagy csak annyit jelent hogy a hiba a te keszulekedben van.

2015. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól fogalmazta meg a 3. válaszoló a dolgot!


Igazából nem létezik olyan, hogy az ember alapvetően ilyen vagy olyan. Körülmények vannak és azok eltérőek. Körülményektől függően az ember lehet barátságos vagy gyűlölködő is.


Kifejtenéd, hogy vagy gyűlölködő?

2015. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!