Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon csúnya dolog eladni...

Piriiiii kérdése:

Nagyon csúnya dolog eladni egy karácsonyra kapott ajándékot?

Figyelt kérdés

Ma eladtam a 4-5 éve a szüleimtől kapott gitáromat. Nagyon örültem neki, azon tanultam meg játszani, majd 2 éve vettem egy pár fokkal jobb gitárt, és aztán azt használtam, úgy 1 éve pedig már egyáltalán nem gitározom, csak fogják a port. Már régóta készültem eladni a régebbi, kapott gitárt, de mindig visszatartott a kellemetlen érzés, hogy ez igazán nem lenne szép dolog, na meg néhány kisebb emlék is fűz hozzá, viszont itthon csak elkallódik és kerülgetem...

18/L


2015. okt. 9. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már vettél újat és és egyáltalán nem használod, akkor semmi gond az eladásával, szerintem.
2015. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintetizatorral hezitaltam, de en nem adtam el vegul.
2015. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Én ajándékot sose adtam el, pont a szép emlékek miatt.
2015. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel 4-5 éve volt,nem gáz :)

Bár a kötődést megértem.


Én kaptam egyszer anyumtól egy pólót,rosszul álltunk nagyon,de nekem tetszett,persze mondtam ne vegyük meg.De ő meg vette nekem. Viszont akkor nem volt olyan idő,hogy hordjam,majd mikor melegebb lett és hordtam rájöttem nem olyan jó a szabása,akkor mikor felpróbáltam jó volt,de mikor egész nap abban voltam,csúszkált össze vissza az egész melltartóm kilátszott. Én legjobb barátnőmnek adtam,tetszett neki és neki jó is volt. Anyum kérdezte,hogy nem látta rajtam rég azt a pólót.Én mondtam,hogy nem volt olyan jó így hordva és oda adtam barátnőmnek,barátnőmtől én is kapok sokszor ruhákat szóval úgy mond nem volt gáz. De vhol kicsit rosszul érintett,mert tudtam,hogy rosszul álltunk anyagilag mégis megvette nekem anyum,mert tudta nem dolgozok és nincs pénzem :/


De most én is rakosgassam azt a pólót,mikor hordani nem tudom?


Nekem ruhával van több hasonló.

De konkrét tárggyal nincs. Ja de kaptam egy arany nyakláncot papámtól ballagásomra,nem vagyok nagy ékszeres sosem hordok vagy ritkán. Aranyat viszont tényleg soha,max ezüstöt én beadtam a zaciba :D kellett egy kis pénz na meg úgy sem hordtam már :DDD Ott is volt egy kis lelkiismeret furdalásom szép lánc volt,de ha nem hordom akkor fölösleges pakolgatni :D

2015. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya dolog, ha már nem használod, vagy ha az ajándék valamiért nem megfelelő (legtöbbször ruha esetén a méret, szín, stb.) Ha úgyis csak a port fogná, jobb ha olyan kapja meg, aki használja és szereti és az árából veszel valamit, amit te használsz majd.
2015. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!