Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelenleg anyámmal élek a régi...

Jelenleg anyámmal élek a régi házunkban, anyagi okok miatt. De nem bírom már elviselni amít művel? Többi lent

Figyelt kérdés

Na szóval mondjuk ki megöregedett, 60 éves, és hát nem olyan mint 15-20 évvel ezelőtt, észrevettem rajta hogy nekiállt zsémbesedni, előregasszonyosodni, és nem csak fizikálisan hanem szellemileg is,


Semmi sem jó neki, vagy azt, vagy ezt kell csinálni, mindenbe belebeszél,sőt bele sipárog..., már elnézést a kifejezésért,


Ha éjszakás vagyok, rettegve megyek haza mert nem szabad aludnom,illetve szabad de csak annyit amennyit ő engedélyez, ezt nem szó szerint kell érteni, anem pl elkezdi üvőltetni a konyhába a rádiót, vagy neki áll beszélgetni a kutyával, vagy éppenséggel járkál föl alá és csapkodja az ajtókat indokolatlanúl,


Folyamatosan támad érzelmileg és mivel lelkiismeretes vagyok, ezt nagyon jól ki is használja felém


Ha egy kicsit meg hejre teszem,akkor meg már jön az érzelmi taktika pl:

Multkor azt kabálta hogy anya gyűlölő vagyok meg hogy én gyűlölöm mert nem az volt amit ő akart.


Tudom én sem vagyok tökéletes de ez mire jó.


28/F


2015. okt. 9. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
28 vagy, ideje kibontogatni a kis szárnyaidat, nem pedig -vénasszony módjára(!) - a másik háta mögött panaszkodni. Nyilván neki is elege van a te viselt dolgaidból, azt hitte szegény, hogy vénségére már nyugta lesz, de még mindig a "kisfiát" kell kerülgetnie. Költözz el, ha nem jössz ki vele, addig meg ne feledd, hogy te laksz az ő házában, nem fordítva.
2015. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából tudom hogy jobb nem lessz, csak évről évre roszabb mert ez egy megálíthatatlan folyamat,már mint az öregedés és a szellemi hanyatlás zsébesedés háspiskodás,


Csak fáj anyámat látni, hogy egyre jobban csúszik le a szellemi lejtőn.

2015. okt. 9. 19:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod nem olyan könnyű havi 100-ból csak úgy költözködni, albérletezni, meg rezsizgetni...
2015. okt. 9. 19:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék ebben a házban már rég megfagyott volna télen,mert még befűteni sem tud vagy épp már mindent porig égetett volna.
2015. okt. 9. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Megöregedett? 60 éves, és nem 100. Ha ilyen öregnek tartod, minek mentél a nyakára?

Azért nehogy a saját házában (!!) nehogy ne akkor beszélgessen már a kutyával, amikor ő akar. Veled nem lehet, hiszen olyan ocsmányul írsz róla, hogy csodálkozom, hogy megtűr. Dobnálak ki, mint macskát sz@rni!!

De gondolom, főz is rád, mert te a 28 éveddel még mindig anyádra szorulsz, mert élhetetlen vagy, és csak sipárogni tudsz, felnőtt férfi (?) létedre..

Húzzál el onnét minél hamarabb, vagy kussolj, de nagyon!!!

2015. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha ennyire tűrhetetlen miért nem költözöl el, nem kötelező egyedül lakni egy albérletben ha 3an vagytok akkor már ki lehet jönni akár 30 ezerből is havonta, az életed nem fényűzésről fog szólni de valahol el kell kezdeni
2015. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Privát üzenetben olyat kaptam a (nem)kedves kérdezőtől, hogy nem teszem ki az ablakba. :) De rohadtul nem érdekel..:)

Van egy bizonyos kor, ami felett már nem okolhatjuk elcseszett életünkért a szülőket. Ez pedig jóval a 28 év alatt van. Sipárogni könnyű, tenni is kéne tán valamit a boldogulásért.

2015. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!