Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az ha egy lány az...

Mit jelent az ha egy lány az utcán el megy melettem rám néz kétszer is és forgatja a szemeit?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Bogár ment a szemébe.
2015. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérem és nem baromságot a baromságot tartsd meg magadnak köszönöm!!
2015. okt. 10. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Próbáltál szemezni vele? A királykisasszony pi**ák igy szoktak reagálni, ha nem tartják megfelelőnek a közeledő férfiegyedet. Általában azt nehezményezik ha első ránézésre nem tűnik elég értékesnek a viselt ruha/ékszer/utazási eszköz.
2015. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem jót a szemforgatás nem túl pozitív visszajelzést jelent :D
2015. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én akkor csinálom ezt - felnőtt nőként - ha valaki furán viselkedik, bámul, és félek tőle. A szemforgatás agresszívabb, mintha elfutnék.


(De mindenkivel, öreg nénivel is ez a módszer. Csak észreveszi magát.)

2015. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"ha valaki furán viselkedik, bámul, és félek tőle."


Az persze eszedbe sem jut, hogy ez milyen rosszul eshet a másik embernek, aki csupán azért viselkedik furán, mert tetszel neki és kicsit szégyenlősebb, bátortalanabb az átlagnál. De ez az alázzuk meg a másik embert, mert kicsit fura, éljen a női empátia.

2015. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem azért néz meg, mert tetszem neki, és mondom, hogy nénivel is ezt csinálom, de a nénivel meg már TE nem tudsz együtt érezni, csak a fütyivel. Felnőtt férfi ne bámuljon, mert az első gondolatom az, hogy meg fog támadni.


Igen, olyan pasit akarok, akit nem érdekel, hogy a furcsa viselkedése engem megrémiszt. Szegényke bátortalan. Én meg be vagyok szarva. Csak magára tud gondolni, és a problémája mindenkiénél nagyobb. Passz.

2015. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Egyrészt azt nem fejtetted ki, hogy a nénikre miért forgatod a szemed (azon kívül, hogy bunkó vagy), így velük nem tudok együttérezni, mert nem ismerem a szituációt. Továbbá, miért támadna meg bárki? Pláne nappal? Normális vagy te? Ez a megtámadás rizsa csak egy szánalmas önigazolása a bunkó viselkedésednek! Valaki nem szimpatikus és bunkó módon megalázzuk, pedig semmit nem ártott csak rád nézett, gratulálok értelmes és értékes ember lehetsz!
2015. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es xĐ de buta vagy honnan tudod hogy mi járhat annak a férfinak a fejében?? :d bele látsz vagy mi? :O és hogy meg fog támadni honnan veszed ezt a hülyeséget? :D xĐ aki meg akar támadni meg teszi anélkül hogy rád néz vagy szemez veled. ez vicc xĐxĐ
2015. okt. 10. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
5-ös, állításod szeint felnőtt nő, aztán valószínű pofavágós csitri. Ha valakitől félsz, akkor a pofavágás, meg szemfogatás a tökéletes módja, hogy ha TÉNYLEG van mitől félned, akkor kapj egy hatalmas taslit. Aggresszív embert ostoba dolog még provokálni is a fintorgással, meg a bunkó gesztusokkal. Nem túl okos a világverő taktikád, hallod.
2015. okt. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!