Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a bajom? A magány...

Mi lehet a bajom? A magány teszi ezt?

Figyelt kérdés
Nem érdekel az élet. Nem látom az értelmét. Mindenben béna vagyok, úgy érzem. Voltak céljaim, de nem jött össze semmi. Nem értem az embereket, hogy miért alakítanak ki kapcsolatokat, meg járnak munkába. A kapcsolatok nem tartanak örökké, a munka meg egy robot. Szeretném másképp látni a dolgokat, de nem megy.
2015. okt. 16. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a magány teszi. Az emberek általában azért dolgoznak, hogy legyen pénz. A pénz meg azért kell, hogy el tudják tartani a családot. Kapcsolatokat azért alakítanak ki, mert az ember társasági lény. Jó valakivel megosztani a jó, rossz dolgokat, valakivel szórakozni. Sajnálom, hogy te nem így látod a dolgokat.
2015. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, én is így érzek sajnos, tök értelmetlennek tűnik minden.

Te hány éves vagy, fiú vagy lány vagy?

Bár ha jó társat találsz magadnak, és együtt öregedtek meg szeretetben, békességben, akkor szerintem elviselhetőbb lesz kicsit az élet.


/41F/

2015. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok. Huszonéves. Nő. Tudom, hogy rosszul látom a dolgokat, meg nem is vagyok büszke a gondolkodásmódomra. De csak akadályokat látok az életben. Egyébként sajnos sok rossz dolgot megtapasztaltam már.
2015. okt. 16. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Sajnos már huszonévesen is el tud menni az ember kedve az élettől, bár nekem 30 után kezdett elmenni.

Szerintem nem látod olyan rosszul a dolgokat, csak te is úgy vagy vele, hogy ez nem igazán jó dolog, ahogy az emberek többsége él.

A mindennapi monoton mókuskerék, a kapcsolatok sokszor szétmennek, az emberek egy része gonosz és rosszindulatú, stb...

Én sem akarok ilyen közegben ill. ilyen emberek között mozogni, élni.

Áhh csak nem vagy béna, próbálkozni kell.

Ha valami nem sikerül, akkor stratégiát váltva újra és újra.

Szerintem ne is nagyon bízz abban, hogy be tudsz majd illeszkedni az ún. normális emberek közé, inkább olyan társaságokat keress magadnak, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak.

Hidd el elég sokan vannak ilyenek, csak nem feltétlenül "reklámozzák" magukat.

2015. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!