Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én mi vagyok? 18/l

Én mi vagyok? 18/l

Figyelt kérdés

A testem egy lány teste. De belül valahogy nagyon furán érzem magam.Nem tudom most elmesélni az egész életem (és nem hinném, hogy bárki végigolvasná :'D ) de az a lényeg, hogy sokszor érzem azt, hogy sokkalta jobb lett volna fiúnak születni. Ne értse félre senki, nem a lányok jönnek be. A fiúkat szeretem.

Kényelmetlenül érzem magamat a lányos ruhákban. Olyan fura, hogy szúr, feszül, szorít, nézik. Nem tudom, hogy miért, de számomra ez nagyon kellemetlen. Újból és újból belefutok abba, h pl kifestem a körmeimet, de 2 percen belül lemosom, mert nem tudom elviselni magamon. (és nem rossz, ügyes vagyok ebben :D ) Ugyan ez a helyzet a ruhákkal. Teljesen össze nem illeszthető darabjaim vannak. Egyszer megveszem a pulcsit meg szakadt farmert,ami tetszik, a n.w y.rk.r férfi osztályáról, másszor meg megveszek csomó szoknyát, meg topot, amit nem tudok felvenni, mert nem szeretem. Az nem én vagyok. De szeretnék. Szeretnék szép lenni, meg lányos, meg nőies, de nem megy. És szeretnék önmagam is lenni, ami menne is, de nem akarok kudarcot vallani. Amit csinálok, az vagy semleges, vagy fiús , ha be kell kategorizálni. És valahogy jobban megy az ismerkedés is, mint a legtöbb lánynak, pusztán, mert nem parázok rá, csak lököm a dumát, mert a fiúk haverok...

Én szeretnék lány lenni, meg NŐ, de ha tehetném, fiúnak születtem volna... Mit csináljak ezzel? 18 évesen illene eldöntenem... és tényleg szeretném is tudni. Szerintetek?



2015. okt. 17. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát férfinak tényleg sokkal jobb lenni. De ha már nő vagy legyél az. Viselj olyan ruhát ami jól esik de teljesen fiús ne legyen.Biztos van középút. Am a nrw yorker férfi ruhái nem igazán férfiasak.Am én végigolvasnám ha elküldöd üzibe.
2015. okt. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mitől lenne jobb férfinak lenni, én örülök, hogy nőnek születtem.:-) Egyébként nagyon hasonló beállítottságú vagyok, és azt gondolom, nincs ezzel semmi baj. Sose festettem magam, se arcot, se körmöt, imádok farmerban és ingben mászkálni, egy időben apám vagy az aktuális pasim ingeit is hordtam, rengeteg haverom van, akik kineveztek tiszteletbeli fiúnak, ettől függetlenül 17 éves korom óta mindig volt párkapcsolatom (fiúval:-)), tartós ill. néhány rövidebb is. Vállald fel magad olyannak, amilyen vagy, érezd jól magad a bőrödben, és mások is el fognak fogadni. Teljesen fölösleges a kudarctól parázni, azt megérzik rajtad, ne mások képzelt elvárásaitól tedd függővé azt, hogy milyennek mutatod magad.

Ha épp csajszis kedvedben vagy, hordhatsz miniszoknyát tűsarkúval (nekem is vannak ilyen hangulataim), ha meg nem magadra húzhatsz egy farmert és egy bő kockás inget is, a lényeg úgyis a fellépés, a kisugárzás és a kapcsolatteremtési készség, ami neked megvan. Az kifejezetten egy plusz, hogy képes vagy "fiúsként" és "lányosként" is funkcionálni, nem pedig hátrány vagy fogyatékosság, ilyesmi hetero férfiaknak nem adatik meg.:-)

2015. okt. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Unatkozol. Tanulj, dolgozz. Nem kell állandőan hisztizni, csak mert ráérsz.
2015. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én is ismertem fiús lányt, de attól még ugyanúgy lány vagy. Én jobban is szeretem a fiús lányokat. Szépnek szép a top, meg kosztüm meg ilyenek, de egy póló farmer számomra sokkal vonzóbb lányon

19F

2015. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis kinek akarsz megfelelni azzal, ha olyan dolgokat erőltetsz magadra, amiket nem szeretsz? Öltözz és viselkedj úgy, ahogy szeretnél, ettől nem leszel kevésbé nő.
2015. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Na nálam is ez a helyzet, csak én még emellett katonának is tanulok. Nagyon szeretem, szerintem a az egyik legszebb hivatás.

17/L

2015. nov. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!