Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik! Nektek milyen testalkat...

Pasik! Nektek milyen testalkattól számít egy nő kövérnek?

Figyelt kérdés
Ha tudtok linkeljetek képet és írjatok kort! Köszi
2015. okt. 18. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor már nem érem át a karommal. Az nem baj, ha a nőn van egy kis hús. :)
2015. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavartak a telt csajok, nők nekem bejönnek főleg ha adnak is magukra és olyan ruhát is vesznek fel ami tényleg jól áll rajtuk. Persze a nagyon kövér kategória nálam az amikor már 100 kiló vagy felette van és tényleg már nagyon az a gömböc alkat amikor már átölelni sem lehet és tényleg már az a nagyon szétfolyik alkata van, meg ha már az arca is igen nagy főleg a tokája már az is számomra ízléstelen. Persze ettől független lehetnek még kedvesek, és jófejek és akár szépek is nem tagadom voltam már szerelmes egy 120 kilós csajba mert attól független hogy iszonyat kövér volt nagyon aranyos jó fej csajszi volt. De egyébként én itt inkább azért ösztönözném őket az életmódváltásra és egy kis fogyásra hogy ne menjen az egészségük rovására. Sajnos tudom milyen én is voltam már 130 kiló közelében és még időben ráeszméltem arra hogy lekéne faragni valamennyit mert egyrészt 20 percnél tovább nem bírtam sétálni megállás nélkül és hogy ne kapkodjam a levegőt. A lépcsőzést alig bírtam 1 emelet még kibírható volt de 2 emelet megmászása már igen kifullasztott olyannyira hogy egyszer majdnem el is ájultam emiatt. De lefogytam szépen lassan, ma már nem probléma még 4 emelet megmászása sem, javarészt lépcsőzéssel változtattam a dolgokon, de ugye amit akkor elszúrtam hogy közel 10 évig voltam kövér, kövér voltam gyerekként és tiniként és ez sajnos ráment a lábam ízületeire olyan szinten hogy a bal lábamon a térdem és a bokám közt a vádlimnál de főleg a térhajlatomnál bizonyos megerőltetések végett fájdalmaim vannak ott, igaz nem olyan vészes, de ennek a kövérségem volt az oka.


De visszatérve a csajokra, nekem személy szerint bejön ha egy lány picit husis, van egy kis hasa picit vastagabbak a lábai, olyan szép formás alkat nekem bejön. És nagyon sok idősebb nőnél azt veszem észre hogy a ducibbaknak sokkal simábbak az arcbőrük igaz hogy husis de jóval kevesebb ráncot látok rajtuk és tényleg szebbek is arca mint a soványak. Ezt úgy vettem észre leginkább hogy egyik 42 éves munkatársnőm elég duci de arcra szinte 25-30 évesnek néz ki, nem úgy mint a 38 éves húga aki nagyon vékony de csinos alkata van és arcán mégis már megjelentek a ráncok meg be is van esve a pofija, ettől független látni rajta hogy olyan mintha a húga lenne idősebb a nővérénél.

2015. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kabe 35-40%-os testzsirtol mondanam oket kovernek. Szamomra a 30%os is tul vastag, nekem 15-25% kozott az idealis.

2015. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75kiló felett már kövér
2015. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A linkelt képről számomra a 35% tökéletes, 40% már határeset, afölött meg már kövér.

20/F

2015. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó előtti: de csak ha 160cm
2016. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!