Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legokosabb ember?

Trauboy kérdése:

Legokosabb ember?

Figyelt kérdés
Szerinted ki volt a legokosabb ember? És most ki a legokosabb?

2015. okt. 20. 03:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Most egy 12 éves ária csaj, de régen egy 230 IQ-s tesla alkatú valaki volt az.
2015. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Én.
2015. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudni ki volt.

A legmagasabb IQ amit valaha mértek 230-240 volt.

Nem értem hogyan nem nalizálta ekkora IQ-val saját magának, amikor nekem 130 volt már analizálgattam mindenkit.

Szinte nem lehet tudni.

Jelenleg nagy esélyem van bekerülni elég szűkös topba de 100% lesz és van nálam okosabb.

2015. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

12 éves nem lehet legokosabb.

Feltételezzük legokosabb ember pl 250-es IQval nem lemérten szaladgál. Ha a lánynak most van ennél több, 21 éves korára akár 400as IQja is lehet.

Ne IQ tesztekre hagyatkozzatok van pár hibájuk, de 21 éves kor utáni mérések több mint 99%-ban nagyon jók és aránylag pontosak.

2015. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
..... ergó 230-240 IQjával sem tudott analizálni és kontrolt tartani. Vagy csak nem mondta el valós IQját nyilvánosság elött. Ezt kétlem. 180-as IQtól már nem csak 1-es pontosságra tudsz IQ-t mérni, így 240-el illett volna elárulni a valós IQ-t, ha IQ teszt akkora büdös nagy szakadékot adott 2 lehetséges végpont közt.
2015. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4.-nek biztos nincs magas IQ-ja ha azt gondolja hogy az IQ a korral ilyen mértékben növekszik,400-as IQ-jú ember nem létezhet,mert a 180-as IQ feletti emberek is úgymond szellemi fogyatékosságban szenvednek mert ez az agyrészük jobban fejlődött míg a másik visszamaradt.
2015. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a 12 éves csaj is mentálisan sérült. Első voltam.
2015. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Bár ez nem kérdés a válaszra, de van egy kollégám, aki bosszantóan sokat tud. Minden témáról van fogalma, hozzászólása, mindenkivel el tud beszélgetni és nincs olyan, h valamit ne cáfolna meg. Ami most eszembe jut, űrhajózás, politika, állatok, történelem, filmek, könyvek, különböző sportok, idegen nyelvek, jogi tanácsokat ad. Ezekhez persze társul egy jó kommunikációs képesség... de idegesít, hogy nincs téma, amivel valaki megfoghatná. Amúgy a kollégákat is bosszantja. Hogy csinálja? Pedig csak 30.
2015. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó kommentelő,én beszélnék a kollégáddal,irj rám
2018. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!