Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hihető, hogy egy ismerősöm...

Hihető, hogy egy ismerősöm megnyerte az 1,7 milliárdot? Ha ő lenne, híresztelné fűnek-fának? (lottó)

Figyelt kérdés

Számomra olyan hihetetlen.

Egy fiatal, huszonéves srácról van szó.

Ő maga mesélte, nem mások pletykálták.

Nem tudom, hogyan viselkedik valójában egy győztes, biztos van, aki így.

De ő nem egy hajléktalan (azért írom ezt, mert nemrégiben egy hajléktalan is nyert lottón), hanem egy értelmes srác, és ugye még most húzták ki a számokat, ő meg egyből elhíresztelte az ismerősei között.

És azért furcsállom ezt, mert még nincs is a kezében a nyeremény, ilyenkor én rettegnék, hogy elveszítem a szelvényt, vagy ha fűnek-fának elmondom, ellopják.

10 forintért is öltek már embert, szóval ennyi pénzért sokan bármire képesek lennének.

A médiából még csak az derül ki, hogy a nyertes még nem jelentkezett.

Várom azt a hírt, hogy hol adták fel a nyertes szelvényt.

Szerintem a srác csak bekamuzta az egészet, de ez akkor derülne ki, ha mondjuk az ország másik végében adták volna fel.

De úgy tudom, a nyertes kitölt egy kérdőívet, amin vannak kérdések, de ezt is csak akkor, ha akarja.

Ő dönti el, hogy mit hoz nyilvánosságra, így az is lehet, sosem derül ki, hogy hol adták fel a szelvényt.



2015. okt. 20. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem hinném el a helyedben, de hamarosan úgyis megtudod abból, hogy milyen autót, villát vesz magának.
2015. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát elég nagy idióta.

én kb csak a közvetlen családtagjaimnak mondanám el, meg a páromnak ugye.

de még a barátaimnak se. ilyenkor előjönnek a régi ismerősök akik mintegy véletlenül most elkezdenek nyalni. aztán hirtelen kölcsönkérnek,ha nem adsz te leszel a bunkó sóher stb..

jobb az ilyet titokban tartani szerintem.

2015. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy ilyenkor mindenki megjelenik, és mindenkinek van egy tuti ötlete.

de ha valaki ilyen helyzetbe kerül, lehet nem marad olyan higgadt, mint mi.

lehet ez egy akkora sokk, hogy azt sem tudja, mit csinál.


persze, idővel úgyis kiderül, csak ez most friss hír, és elgondolkoztam rajta.

2015. okt. 20. 18:10
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha én nyernék, nem pletykálnék, még a végén holtan találnak valami árokparton, kifosztottan.
2015. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem ő volt, mert én voltam
2015. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor is idióta dolgot csinált, ha ő nyerte, és akkor is, ha nem.
2015. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P83 ***** válasza:
Szerintem kamuzott, de arra kíváncsi vagyok, hogy kiderült-e azóta, hogy ő nyerte meg vagy sem.
2015. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azóta semmi.

még csak 10 nap telt el.

a nyertesnek ilyenkor ha jól tudom, 30 napja van jelentkezni, és utána is idő, míg utalnak.

azután még az is idő, mire nagy dolgokat meg tud venni.

2015. nov. 1. 13:21
 9/9 P83 ***** válasza:

Van új infó azóta erről az esetről?


Azért már jó pár hónap eltelt, kell, hogy legyen látszatja :)

2016. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!