Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon bánt valami, szerintete...

Nagyon bánt valami, szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Ma ültem a parkban egy lócán,cigiztem és odajött egy srác,mindegy milyen nemzetiségű és bőrszínű.Kért egy cigit.elővettem a dobozt,erre fel kikapta a kezemből kivett vagy 8 szálat...mondtam neki,hogy ne vidd már el stb. erre aztmondta,ha nem fogom be elviszi az egészet és leshetem.Gondolkoztam rajta,hogy erőszakkal elveszem,vagy valami,de valahogy nem reagáltam jól le a helyzetet és konkrétan be voltam szarva,pedig nem vagyok egy 160 centis gyerek.Most bosszant,hogy ilyen nyúl voltam és hagytam meglógni a cigivel...nem maga a cigi miatt,hanem hogy nem álltam ki magamért...vagy szerintetek jól döntöttem,hogy hagytam hadd vigye?

2015. okt. 20. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk én ráköptem volna,és akkor viheti.

De ráköpés nélkül is odaba.sztam volna hozzá az egész dobozt, hogy itt van, edd meg, legyél büszke magadra.

2015. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
És ha erre most mondok valamit mindenki nekem ugrik, hogy mocskos rasszista meg Náci pedig egyiksem vagyok csak őszinte.
2015. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Te nem "döntöttél" hanem lefagytál. Vígasztaljon, hogy az első támadásnál az áldozatok többsége ilyen beszari módon reagál, mert egyszerűen nem hiszik el, hogy ez tényleg megtörténik velük. Legközelebb már nem fogod hagyni, hogy elvegyenek tőled bármit, mert az agyadnak lesz összehasonlítási alapja, gyorsabban fog adrenalint küldetni, lesz erőd lecsapni, aki épp ki akar rabolni. Erre jók az önvédelmi sportok, hogy felkészülten várhasd a támadást, mindegy, hogy mekkora vagy te és mekkora a másik.
2015. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszöönöm a válaszokat :)
2015. okt. 20. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy "mindegy milyen nemzetiségű és bőrszínű" azzal elmondtál mindent. :D És még csodálkoznak, h utálják őket. Amúgy ez a "lócán" aranyosan hangzik ;)Egyébként ha megvédted volna magad, lehet visszajött volna az egész "pereputtyával".
2015. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy a hármas írta, a rutin mindent megold. :) de kívánom,h ne legyen alkalmad megszerezni a kellő rutint. :D
2015. okt. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy agresszív személyiség, semmi gond. Legközelebb légy óvatosabb. Szerintem én is beszartam volna. És még sokan mások.
2015. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is rengetegszer kértek már cigarettát, többségben c típusú állampolgárok. Ha éppen nem cigizel, akkor azt mondod, hogy nem cigizel, vagy nincs nálad, ha cigizel, akkor azt mondod, hogy ez az utolsó szálad vagy valami, de semmiképpen se adj, mert máskor is meg fognak találni. Vagy csak le se szarod, üldögélsz egy darabig, aztán előbb-utóbb csak elmegy. Mindenféle indokot és ígéretet hallottam már amúgy, hogy nem volt kedve tölteni, meg az asszonynak vett fülbevalót, de persze másnap reggel visszaadja. A becsületes embereknek persze szoktam adni, például az egyik kocsmában egy kedves bácsinak, ilyenkor szoktunk beszélgetni, vagy meghív egy italra cserébe. Nagyon idegesítő, hogy az ember már nyugodtan se cigizhet:(
2015. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ez egy tipikus engedsz-e nekem játszma. Ha az első kérdésnél beadod a derekad, az nála automatikusan azt jelenti, hogy ki lehet veled kezdeni.
2015. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az valóban igaz hogy neem vagyok agresszív természetű.Pont akkor cigiztem és pont akko vettem elő,tehát látta sajnos :/ Utolsó: énis erre gondoltam,szerintem ez volt a probléma,mert először pénzt kért,mondtam h 1000 forint van nálam de az kell taxira.na már mind1,legközelebb okosabb leszek
2015. okt. 22. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!