Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki megmagyarázná hogy...

Valaki megmagyarázná hogy mire jó ez a globális hittérítés amit itt egyesek leművelnek?

Figyelt kérdés

Nem a vallásra gondolok első sorban illetve kizárólag hanem arra h ha valaki nem azt az elvet/nézetet vallja akkor v elküldik a fenébe v csúnyán néznek rá v megverik, de találkoztam olyan esettel h az illető még a gyilkosságtól sem riadna vissza ha nem egyezik egy álláspont.


Dacára annak h az esetek többségében nem világ szinten maghatározó dolgokról van szó hanem egyéni különbségekről. Igen ez lehet vallási szexuális de az is h X Y nem nézi az adott tv műsort nem egy pártra szavaz v egyáltalán nem. Nem azt a terméket használja.

Pl nekem előfordult h a fejemhez vágták h miért nincs okos telefonom.

Nos azért mert szerintem drága, vacak, nem tartós, és nem a kedvenc sportom naponta telefont tölteni.

De én nem azt mondtam h más ne vegyen.

De ettől semmi sem változna, max egy gyártó elmondhatná h megvettem a terméküket.

Ennyi.


Egyébként volt h megkérdeztem egy ismerősöm h ettől az ő élete menyiben lenne jobb ?

A válasz. Semmiben.

Akkor mi az értelme ezeknek ?

Minek kell fennakadni ilyeneken, mér nem lehet tovább lépni ? X nem azt gondolja erről meg erről pont.

Pláne mi értelme emiatt gyilkolni ?



2015. okt. 22. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

1. bekezdést olvastam csak, deee.....

Amit én művelek hááát. Teljesen más.

Én szebb élet és fejlődés útjára való lépés lehetőségét ajánlom fel mindig.

2015. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, mikor mondják, hogy az okostelefontól meg facebookmániától elszigetelődnek a világtól.


Ezeknek az embereknek állandóan írnak a barátaik, azért telefonoznak, facebookra meg naponta akár több képet is kiraknak másokkal. Be kell látni, hogy nekik biztos van életük. Persze enélkül is lehet bárkinek, de én azokat nem értem akik ezt mondják. Sokkal több buliban meg párkapcsolatban voltak mint én aki félévente ha posztol valamit.


Az okos telefont rengeteg mindenre lehet használni. Lehet rajta tanulni, házifeladatot, prezentációt írni, netezni.

Egy okostelefon kb egyenlő egy Macbookal, csak a formája más.

2015. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak hülyének gondolom azokat az embereket akik hisznek egy valamiben, ami mindenek felett van! Ezt én kinőttem 7-9 éves korom körül, de kételyeim mindig voltak. De ha valaki beszél istennel, szóljatok neki hogy nekem is beszédem van vele, mert a kollégáknak jó viszonyt kell tartani!
2015. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Egy okostelefon kb egyenlő egy Macbookal, csak a formája más"


Ez nem változtat a tényen h nem érdekel :)

2015. okt. 22. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a csoportosodás. Az ember alapból társasági lény, társaságokba szerveződik. Szereti ha a másik társaság az ellentéte lehet, mert lehet őt okolni, hogy te miattad van ez, miattad van az, te etted le a fámról az almát, stb. Ezért van ez. Ez ugyanúgy igaz az országokra hogy utálják a másik országot, a pártokra is hogy egymásnak megy a jobboldal és a baloldal, meg a vallásokra is, amiből rengeteg van és szintén utálkoznak egymás felé.


Mindig is csoportokban éltünk, szerveződtünk és mindig is szerettük egymást kinyírni. De csak maga az, hogyha te valamit megszoksz, viszont látsz egy másik embert aki nem úgy csinálja, azon te lehet hogy felháborodsz és le akarod oltani, pedig az ő kultúrájában az a normális ahogyan ő csinálja. Mondok egy példát. Az indiaiak úgy élnek a tenger mellett, hogy nincs külön WC, hanem a partra odaszarnak és a kezükkel kitörlik a tengervíz segítségével. A kakát meg otthagyják. Ezért mi elítélhetjük őket és lehet hogy nem akarnánk közülük senkivel se kezet fogni. De ők így szokták meg, ott ez a normális és hülyének néznek minket, hogy ivóvizet pazarlunk a WC lehúzására, meg hogy a fából készült papírral töröljük ki a fenekünket, amikor az nagy érték és lehet anélkül is. Ez csak egy apróság, de ott a politika, meg sok egyéb dolog, ami sokkal nagyobb ellentéteket vált ki.

2015. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 2-essel. És a kérdezővel is. Az a lényeg, hogy mindenki csinálja azt, amit akar, és nem azért kell valamit használni, mert mások azt mondják, ugyanakkor aki használja sem feltétlenül a világ elfoglalását tervezgeti rajta.
2015. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 24. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!