Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túlzás, ha olyasvalaki...

Nem túlzás, ha olyasvalaki vesz neked mondjuk bonbont vagy virágot szülinapodra, aki csak a haverod?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 20:58
 1/6 piriiiii ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne az? Egy bonbon vagy egy virág apró dolog...

Persze lehet, hogy célja van vele, ezt nem tudhatom. Igazából a körülmények alapján tudnék dönteni, így kiragadva nem. Ha mondjuk a haver csak valaki, akivel néha lógsz, de nem látszik, hogy számítanál neki és a saját anyjának se vesz virágot, attól erősen furcsállnám a dolgot... De ha ő az a gentleman, aki ilyeneket csinál... Vagy egy kvázi barát, aki fel akad dobni, mert valami elszomorított...

2015. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy kvázi barát, akivel megosztasz dolgokat, beszélgettek időnként stb. De alapból fura, hogy így megjegyezte a szülinapod, és hogy gondolt rád.
2015. okt. 22. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer a fogorvosomnak vettem így ajándékot, de szerintem félreértette. Vagyis nem, mert azt hitte belé szerettem, ami igaz is volt. Mostmár bánom, hogy nem csak egy almát adtam Neki, nem kellett volna annyira drága ajándék. :-) Na, ezt hámozza ki valaki... :-D
2015. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem bárki hozhat bonbont, nem fogom félreérteni.
2015. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat.
2015. okt. 23. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!