Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ír minden nap az egész...

Miért ír minden nap az egész karnak, hogy micsi? Mizu?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek a karunkon egyetemen, akiről kiderült a héten, hogy nem csak nekem ír minden nap, hogy micsi?, mizu? ,hanem az egész tanszéknek írogat. Jó, persze nem mindenkinek, de ma nagyot röhögtünk, mikor szóba került a srác, hogy milyen idegesítő és akkor tudódott ki, hogy reggel, délben, este is ráír sokszor 10+ emberre. Unalmas és azért kissé idegesítő is, mert nem értem, hogy miért érdekli folyton, hogy mit csinálunk vagy, hogy mizu? Sosem írok neki időben, direkt nem nézem meg az üzenetet, mert folyton csak a süketduma megy, de úgy tűnik, hogy ő szívesen beszélget a semmiről is.

Többen mondták, mikor kiderült, hogy mindenkit "zaklat", hogy nem jelölik vissza inkább ismerősként, mert nem kíváncsiak a sületlenségeire és a gügye poénjaira és nem kívánnak vele közönyös baromságokról beszélgetni.

Miért jó ez neki, hogy szóval tart akár több tíz embert egyszerre? Szinte mindenkit idegesít és sokan ki is nevetik emiatt, nem hiszem el, hogy nem érzi egy kicsit sem, hogy nem kíváncsiak rá. Engem igazából már nem zavar, úgysem írok neki vissza csak órák múlva, amikor van hozzá türelmem. Csak az érdekel, hogy mi visz rá valakit ilyen hülyeségre? 19 éves srácról van szó.

Mellesleg nem kolis és folyton a koliban van és másokon lóg. Állandóan inni akar, bulizni és másokkal lenni. Megesett már, hogy elküldték a plcsába a rámenőssége miatt.


2015. okt. 22. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit háborodottnak tűnik a srác, de lehet, hogy tényleg nincs egyetlen barátja sem és magányosnak érzi magát. Próbálj vele egyszer komolyabban beszélni és kipuhatolni mi húzódik meg a feltünési viszketegsége mögött. Talán kapcsolatfüggő, de ez csak egy feltételezés részemről, mivel jóformán nem tudok róla semmit sem.
2015. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele komolyan beszélni. Mindig a baromságra és a gyökér vicceire tereli a témát. Sosem mond semmi személyeset magáról, poénkodik(ami nem vicces) és nyomul, folyton inni hív, kajálni, mindegy hova, csak mással legyen. Ha hív valami helyre, akkor persze nem hoz magával pénzt, csak minimálisat, így ki kell pótolni. Ezért untam meg. Adtam neki több esélyt, de reménytelen. Nem való barátnak és ezt nem a nyomulás miatt mondom.
2015. okt. 22. 23:21
 3/15 anonim ***** válasza:

"Próbálj vele egyszer komolyabban beszélni és kipuhatolni mi húzódik meg a feltünési viszketegsége mögött. Talán kapcsolatfüggő, de ez csak egy feltételezés részemről, mivel jóformán nem tudok róla semmit sem."


Ha kapcsolatfüggő és a kérdező elkezd vele komolyabban beszélgetni, lehet egy életre nem fogja tudni magáról levakarni xd


Van akinek nem valók barátok, és/vagy túl idős már a szocializálódáshoz...ez van.

2015. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban. De ha jól értem akkor nem csak a kérdezővel ilyen, hanem rajta kívül rendszeresen ugyanígy viselkedik még többiekkel is. Reagál egyáltalán bármire bárkinek a saját rögeszméin kívül? Nem olyan kicsit mintha egy teljesen külön világban élne?
2015. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
raknál facebook linket a sráchoz?
2015. okt. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem érzem etikusnak kirakni a facebookját.

Igen, mindenkivel ilyen és nem veszi észre magát sosem.

2015. okt. 23. 09:21
 7/15 anonim ***** válasza:
És egyébként, ha nem lenne ilyen, abban az esetben tetszene Neked ez a fiú?
2015. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, a nőkhöz vonzódom, hetero vagyok, így akkor sem tetszene, ha nem lenne ilyen.
2015. okt. 23. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:

" nem hiszem el, hogy nem érzi egy kicsit sem, hogy nem kíváncsiak rá."


Szerintem észreveszi, épp ez a baja. Csak rosszul viseli. A legtöbb ember kiakad a semmitmondó beszédtől, én se szeretem, ha azt kérdezik, hogy mizu. Kivéve 1-2 közeli barátot, akik azért kérdezik, mert tuti kialakul pár percen belül valami téma, mert sok mindent megosztunk egymással. Nekem olyan osztálytársam volt gimiben, aki láthatóan barátkozni akart, de ilyen dolgokat kérdezett, hogy "te tényleg jársz úszni?" mondtam, hogy "igen". Erre bólogatott, és elment. Vagy szintén odajött, hogy mizus. Lehet, hogy bunkónak hitt minket, hogy vállat vontunk, de hát erre mit lehet válaszolni, na.

Utólag okosabb vagyok, neked is azt tanácsolom: te dobj fel neki egy komolyabb, tartalmas témát.ha belemegy a beszélgetésbe, akkor jó, ha erre sem tud mit reagálni, akkor te megpróbáltál segíteni. Szegény csak barátokat szeretne, hidd el. De azt is tökre megértem, hogy neked sem kötelességed mindenkivel barátkozni. Személyesen nem beszélget veletek? Olyankor mit csinál? Olyankor próbáljatok valamit kezdeni vele. És kinél lóg a koliban, ha nem kolis? Akkor valaki beengedi, nem? Vagy nem tudom, ez hogy működik, mert én se vagyok kolis.

2015. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A válaszokat csak most olvastam el. Hát akkor nem tudom, mi legyen.
2015. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!