Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg dolog azt gondolni hogy...

Beteg dolog azt gondolni hogy de jó lenne ha kihalna az emberiség nagy része?

Figyelt kérdés
Ilyenkor éjjel szoktam csak jól érezni magam, mikor kiállok az erkélyre és rálátok az utcákra és szinte sehol senki, nagy ritkán megy el egy autó valahol, és annyira jó így minden... de a nappal meg kínszenvedés, pedig max boltba járok, máshova nem igazán, de oda is utálok menni az emberek miatt. Most arra gondoltam hogy még úgy is tök jó lenne a város ha a fele le lenne rombolva, valami robbanás miatt amibe az emberek nagy része belehalna. De lehet hogy valami baj van a fejemben... azért mondjuk fura, mert én pl bántani senkit nem tudnék, még egy legyet sem ütnék le. Beteg vagyok, vagy mik ezek a fura gondolatok?
2015. okt. 23. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy az csak olyan kívülálló vagy mint pl én. Én szoktam gondolkodni hogy vajon jobb lenne egy apokaliptikus világ az emberek 98% nelkül szétszórva a élnénk földön . Sokszor arra jutok hogy igen talán jobb is lenne. Talán pont m lennénk a "jobbik" fél mert látjuk hogy azok akik miatt rossznak véljük a világot ronthatták el. Pl a befolyásos hataloméhes emberek. A kapitalista világ. Korrupt kilóra megvett politikusok. Azok a "nem integlálható " "állatok" akik nem hajlandók betartani a közösségi normákat és semmivel nem járulnak hozzá a társadalom fejlődéséhez és nem utolsó sorban az a rengeteg birka ember akik végtelenül befolyásolhatóak és szavazatukkal hatalomhoz juttatják a fentebb felsoroltakat. Most nagyjából felsoroltam az emberek 80% át. A maradék 18% al úgy vagyok hogy biztos ami biztos . Az ilyen filmekért mindig is oda voltam.
2015. okt. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval az ilyen apokaliptikus jellegű filmekbe könnyen bele tudom magam képzelni. aztán ki tudja. Addig addig ugyeskednek azok a legfelsőbb hatalmak míg összejön a tervük. De hát ez már politika lenne...
2015. okt. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam gondolkodni néha ilyenen, futni szívesen járnék de nem járok, mert pár ember jön az utcán és megbámul... De reggel 6-kor ha megyek a buszhoz akkor alig vannak, annak nagyon örülök.
2015. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túlnépesedés

Én 2012-ben hülyeségből reménykedtem, hogy eljön a világvége, és végre mind meghalunk.

de ez sajnos nem így van.

de amúgy jó lenne. évtízedeken belül az emberiség saját magát el fogja kezdeni szépen kiírtani.

nem lehet azt tenni a Földdel, amit végigcsinálunk. az utóbbi pár száz évben durvultunk be.

és mi következik az állomány robbanás után? állomány összeomlás

én csak a madarakat sajnálom.

2015. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!