Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha szép nő létemre...

Normális, ha szép nő létemre átlagos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Állítólag szép vagyok. Szőke hullámos derékig érő haj, macskás zöldeskék szemek, babaarc, szép ívű telt ajkak, arányos homokóra testalkat.

Viszont már anyukám is megmondta, a külsőm nincs harmóniában a személyiségemmel, és én is ezt érzem.

Átlagosan öltözöm, mert az tetszik. Főleg szürke, fehér, fekete, bézs, hozzá finom smink, és csak egy pár apró fülbevaló.

Viszont már nagyon régóta úgy vagyok vele, szívesen cserélnék egy barna hajú, barna szemű, a többség szemében átlagosabbnak titulált lánnyal, mert az én szememben ők sokkal szimpatikusabbak. (és a férfiaknak is, mivel a páromnak is volt ilyen exe, plussz az első szerelmem is ilyen lánnyal jár)


Ez normális?


2015. okt. 24. 23:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ejha. Ilyet se hallottam még.
2015. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Én sem vagyok az a tipikus sötét hajú, sötét szemű (Igazából pont középen állok a világosbarna hajammal és zöldes szememmel:D) de figyelj, mindenkinek más a szép. Valakinek az olyanok tetszenek mint te és valakinek pont az ellentéted. Az meg teljesen rendben van, hogy nem öltözöl úgymond kihívóan csak mert szép vagy. Öltözz úgy ahogy szeretnél, nincs vele semmi baj és azzal meg ne törődj, hogy a barátodnak milyen volt az exe, mert ugye ő már csak ex. Most te tetszel neki valószínűleg mert te te vagy és nem valaki más ;)
2015. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy szép vagy, még nem kell beképzeltnek vagy p.icsásnak lenned, ha erre gondolsz. Ha a szépség mellett visszafogott is vagy, csak több vagy tőle, nem kevesebb. Legyél büszke magadra.
2015. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Könnyen orvosolhatod a problémád. Hétfőn levágatod a hajad. Esetleg be is festeted barnára.


Nem értem én ezt.

Miért kéne minden szőke kék/zöld szemű lánynak kihívóan öltözködni?

Amúgy egy barna lány lehet sokkal szebb, mint egy szőke.

(Megjegyzem, én is szőke/zöld vagyok.)


"a külsőm nincs harmóniában a személyiségemmel, és én is ezt érzem. "

Mert miért? Nem vagy te enyhén előítéletes?

Nem te vagy a világon az egyedüli, aki szépnek mondja magát.

Vihar a biliben.

2015. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értetted meg a kérdést.
2015. okt. 25. 00:02
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem vagy elégedett a külsőddel, változtass rajta.

Ha hosszúnak találod a hajad, vágasd le és vasald ki, ha nem tetszik a színe festesd be barnára. Ha nem tetszik a szemed színe, hordj színezett kontaktlencsét. Az arcodat is le lehet amortizálni sok sminkkel, szoláriummal, de alkohollal is, csak az több idő. A telt ajkakon is tud segíteni egy plasztikai sebész. A zavaróan arányos homokóra alkatot a legkönnyebben elhízással tudod orvosolni.


Nem tűnik normálisnak, de van olyan ember aki képes levágni valamelyik testrészét, mert ő úgy gondolja, neki úgy kellett volna születnie. Szóval érthető, de külső szemlélőnek nem normális.

2015. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem érted.

Nagyon szimpatikusak azok a lányok, akik természetesen "átlagosak".

2015. okt. 25. 00:15
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív,de a kérdésed kissé beképzeltségre utal.
2015. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
91%
Nekem a leírásból teljesen átlagosnak tűnsz.
2015. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 BrigiB válasza:
58%
Rám is sokan felfigyelnek az utcán, magas, vékony, hosszú barna hajú kék szemű lány vagyok. Amikor 14 éves voltam zavart, hogy az emberek megnéznek az utcán. A lezser/fiús divatot kezdtem el követni, hogy kevésbé legyek feltűnő. Volt,hogy más bőrébe szerettem volna én is bújni. Majd nővérem hatására - (aki mellesleg barna szemű és hajú) - túljutottam ezen. Először is fedezd fel a te saját pozitívumjaid, hiszen gondold végig, a barna szeműek zöld és kék szemről és gyönyörű, fürtös szőke hajról álmodnak épp olyanról, mint a tiéd! Nekik nem adatott meg, hogy kitűnjenek az átlagostól. Hiba mindenkiben van, kiben kívül kiben pedig belül. De sosem szabad csak a hibákra fókuszálni. Ha az önbizalmad helyreáll az a legfontosabb. Gyakorolj mozogni, mosolyogni,grimaszolni, hódítani tükör előtt. Találd meg az előnyös és hátrányos arcod! A stílusodon is tudsz javítani, nem kell körömcipőben járnod, ahhoz, hogy csinos legyél! Színekkel is tudsz játszadozni. A zöld valószínű kiemeli a szemed, a fekete jó párosítás a szőke hajkoronádhoz. Az nem baj, ha nem a feszes pólókat kedveled, én sem vagyok a híve. Egy feket ruha zöld övvel és lapos cipővel is lehet trendi! A színeket is nyugodtan próbáld meg tükör előtt, kérd ki anyukád/ apukád/tesód vagy barátnők véleményét is. Sminkelésnél nem is kell sokat magadra kenned, már lejárt az az időszak. Nézd meg milyen a formája az arcodnak ( kerek, tojás, szögletes...?) és ahhoz mérten sminkelj. Beütöd a google-be és kidob sok lehetőséget. Ha az önbizalmad helyreáll, az a legnagyobb siker! Egy jó tanács fiúkkal kapcsolatban, sose azt nézd, hogy ki volt az exe, hiszen az valamiért véget ért! A jelenben te vagy és ez számít. Ha te elégedett vagy önmagaddal, akkor a fiú is elégedett veled. És a legnagyobb hiba, ha felhívod a fiú figyelmét a hibáidra, na ezt sose tedd! A fiúk szeretik ha egy lány önbizalomdús és határozott. Azért vigyázz az arany középút megtartásával, ne ess át a ló túloldalára. Élvezd ki a szépséged keretek között ;) És amíg van! Remélem tudtam segíteni! Udv
2015. okt. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!