Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek egyszerübb?

Hogy legyek egyszerübb?

Figyelt kérdés

Sajnos elég énközpontú vagyok, és finom keretek közt, de exhibicionista.

Nem szeretek smink nélkül utcára menni, ami nálam BB krèm, korrektor, szemceruza, szempillaspiràl.

Emellett imádom a ruhákat, megszálott vásárolgató vagyok, egy kisebb vagyon elmegy. És nem tudok természetesen viselkedni, mindig azt nézem, ki bámul, mét munkában is.

A barátaim, pàrom szerint olyan hercegnö típus vagyok, ami öket nem zavarja, de engem igen.


Hogy lehetnèk normális, természetes lány?


2015. okt. 26. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennél egyszerübb nehezen lehetnél.

Tudatos gondolkodással lehetnél normálisabb.

2015. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rajottel a megoldasra, kerlek oszd meg velem is! Baratom is ezzel a jelzovel illet, gyakorlatilag a leirasod egy az egyben tukroz engem is. Szerintem onbizalom teren kene dolgozni, allitom, azzal megoldodna az egesz. Na meg magasrol kakilni arra, hogy ki nez, ki nem nez.
2015. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez így jó. Nem olyan nagy divat elhanyagolni magad mint amennyire ezen az oldalon hirdetik sokan.
2015. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont az olyan emberekre, mint amiként te leírod magad, szokták mondani hogy egyszerű.
2015. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!