Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gúnyolt ki néha a...

Miért gúnyolt ki néha a lakótelepi tini "banda"?

Figyelt kérdés

Lakótelepen élek és sokszor amikor sétálok hazafele,akkor látom,hogy ott bandázik egy tucat tiniből álló csapat (magyar-czigány vegyesen).

Amikor elmegyek mellettük,néha beszólnak: "Jáj,de szép vagy"

Az is előfordult,hogy állok a buszmegállóba és a fiatal roma lányok,pedig nézek engem és kuncognak,de rohadtul idegesítő néha.

Nem nagyon fordulnak elő ilyenek velem szerencsére,de amikor igen,akkor felbosszantom magam.

Veletek is előfordult már ilyen?

Szerintem nem vagyok csúnya. Inkább azért csinálják,mert retardált tinik és így szórakoztatják magukat?


2015. okt. 26. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert tinik. Feltünési kényszerük van. Egyszerűen ne figyelj rájuk.
2015. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

czigány? :D

amúgy ja,egyeseknek ez a szórakozás

2015. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2015. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es csak azért írtam így,hogy a moderátor ne törölje a kérdést rasszizmus miatt.


3-as,fiú vagyok. Egyébként jobbára a lányok csinálják ezt.

2015. okt. 26. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem szólsz vissza? Azért kóstolgatnak mert így azt hiszik kis pisis vagy. (És lehet tényleg.) Ne legyél pelenkás, szólj be, ha kell üss. LTP-n az élet ilyen.
2015. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne nagyon keménykedjél. Nekik ez a hazai pálya.

Van, hogy van értelme keménykedni, pl ha ugyanabban a buszmegállóban áll a csaj aki tetszik, de így a semmiért nincs. Meg valószínűleg túlerőben vannak.

Légy velük jófej és kedves. Ha azt mondják szép vagy, mond, hogy köszönöd szépen. Ha meg kuncognak néz rájuk, és egy visszafogott mosollyal az arcodon bólogass.

2015. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éppen hogy tetszel nekik, csak a kultúrált ismerkedést még nem ismerik, és így akarják elérni, hogy rájuk nézz és a szemedet is lássák...
2015. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!