Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfitársaim, ti a vastagabb,...

Férfitársaim, ti a vastagabb, vagy a vékonyabb combú lányokat tartjátok szexibbnek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Hát lehet, hogy a többség a vékonyabb combú lányokat tartja szexibbnek, de nekem speciel a vastagabb combúak jönnek be. Pláne ha nagy fenék is társul hozzá. :P

Nekem a vágyam /lenne/ egy ilyen csaj...

2015. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Mindig mihez képest dönt.

Egy 40 kilós "nő"höz képest vastagabb de egy egészségtelenség vagy betegség miatti túl vastag combú lánynál vékonyabbat.

Én egyébként vastagabbra szavazok( persze mértékkel), mert nem szeretem ha valaki túl vélkony és nagyon szeretem ha izmos.

19F

2015. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni,függ a nő súlyától és a magasságától is,meg persze,hogy mennyire sportos vagy sem.
2015. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi a vékony és a vastag?

Én azt szeretem, ha formás, nem gebe, és nem is túl vastag.

2015. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

nőiesen telt alak tetszik...inkább a vastagabb comb áll jól egy ilyen nőnek...


22F

2015. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Valóban függ a magasságtól és a testsúlytól is.

Szerintem egy 170 cm/70-80 kg-os paraméterű lány nagyon rendben van, ha szépen arányosan el van rajta osztva minden. :)

Ha van ilyen lány/nő, az rám írhatna... :P


/41F/

2015. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a girnyó csajok nem annyira jönnek be. Inkább a vastagabbat.
2015. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Személy szerint inkább a vékonyabb combokra voksolok független attól, hogy a lány magas vagy éppen alacsony. Azonban a vékonyabb comb nem azt jelenti, hogy a kicsit izmosabb lábakkal rendelkező lányok kiestek a kosárból nálam, mert egyáltalán nem estek ki!
2015. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Vékony mindenképp. Persze vékony testalakkal.

A thigh gap is bejön mellesleg :)

2015. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Manapság vannak ezek az értelmetlen divatok, hogy legyen hézag közötte... Na, ne... Az ilyen virgácsokban semmi szép nincsen, sőt, sok lánynál inkább taszítóak, csak ezt ők nem veszik észre.


Nekem a "van mit rajta fogni" típus jön be. De persze fontos, hogy jól álljon, arányos legyen, az összkép szép legyen.

2015. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!