Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan ragaszkodásra vágyok,...

Olyan ragaszkodásra vágyok, amit mások már tapadósnak panaszolnak. Kit keresek?

Figyelt kérdés
Vice-versa.
2015. okt. 28. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyen macskád. Ha jól tartod hozzád bújik és dorombol neked.

Emberrel nem fog sikerülni, mindenki kerülni fog, csak az állatok nem bírják felmérni ésszel a hibáidat és az önzőségedet, ezért szeretnek feltétel nélkül.

2015. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, nekem pl. tetszene, ha tapadna rám egy nő. :P

Legalább nagyobb rá az esély, hogy nem fog megcsalni. :)

2015. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulhatunk az állatoktól és jó kis petek ők, de nem emberpótlékként jók. Kezeljük helyükön. Nagyon egyszerű - papíron - a válasz: olyan, az átlagosnál nagyobb szeretetigényű, illetve szeretetet adni tudó egyént keresel, akinek ezen szintje megegyezik a tiéddel. Ha máshol próbálkozol valóban taszító hatást érsz el. Támpont lehet például a hasonló gyerekkor, az nagyban meghatározza a lelkivilágot, ilyetén igényeket, szinteket. De nem csak ennyiből áll ez, mert ott van még az érzelmi intelligencia kérdése is. Tehát az sem mindegy, hogy mennyire mélyérzésű az illető, illetve te. Ez nem egyenlő a szeretet igénylésének mértékével. Azt semmiképpen se gondold, hogy valami baj van veled: hajlamos erre kifutni a dolog olyanok szájából, akik csak az átlag/saját szintjükön képesek érezni és gondolkodni erről. Szóval nincs baj, de valamivel nehezebb a helyzeted. Ugyanakkor ha párra lelsz, annyival tartalmasabb is lesz, lehet az a kapcsolat, nagyobb potenciállal kecsegtet.


De az sem kizárt, hogy csak átmenetileg vágysz extra dózisra, mert nagy hiány van vagy csak még senki nem szeretett igazán, úgy, ahogy azt "kell", ahogy elvártad volna. Így ami az egyik oldalról egy elvárás, a másikról sok.

2015. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert lehet szeretik sokan egymást, egyszerűen túlságosan különböznek. Ezért nem igénylik a másik állandó társaságát. Pl szereted a focit és a kosarat. Otthon beszélgetsz a fociról, elmész egy mecsre a pároddal, de mivel őt nem érdekli a kosár, ezért arról már mással beszélsz.


Én azt vettem észre, hogy nagyon hamar házasodnak az emberek vagy nevezik a másikat életük szerelmének. Túl sok ember van a világon hoz, hogy neked pont az osztálytársad/csoporttársad legyen az tökéletes nő. Mint ha egy hatalmas bolt kínálatának 0.001%-ból válogatnál.


Én is szeretem a ragaszkodós lányokat, de a környezetemben ennek ellentétét látom.

2015. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!