Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy idővel ne...

Mit tegyek, hogy idővel ne fásuljak be?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ahogy idősödik az ember egyre inkább megszilárdul, megerősödik a személyisége, kialakul a jelleme és nem változik többé, nehéz rá hatni. Én szeretnék állandóan változni, alakulni, formálódni, csak egyszerűen sodródni az élettel, gyermekien nézni a világra és nem befásultan. Igazából még mindig gyereknek érzem magam és minden nap újat tanulok, minden nap más ember vagyok, lehetséges ezt megőrizni?

19/L


2015. okt. 31. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem nevezném befásulásnak, alakul a személyiséged, ennyi. Persze az jó, ha az ember képes változni, főleg önállóan, akár öregebb korban is.Sokszor változunk is, talán ez az ember egyik jellemzője, az állatok sohasem változnak...

;)

Most válsz felnőtté... :)))

2015. okt. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges.

Folyamatosan analizálnod kell magad, szituációkat, másokat, így minden új dolog fog hatni rád olyan mértékben amely ideális. 30 felett már nehéz valakire hatni, de ha normális logikus gondolkodásu maradsz, akár 80 éves korodban is változhat meg az életed.

Ha segítség kell, írj.

2015. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg nem szokásokat alkotni magadnak. A szokások rossz dolgok (szerintem), ezek miatt fásulhat be az ember és válhat monotonná az élete.

Ameddig szeretsz változni addig nem lesz gond.

További szép napot.

2015. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!