Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, a média miatt...

Mit gondoltok, a média miatt van ennyi önbizalomhiányos/testképzavaros ember? (képek)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy manapság már ez számít átlagos testalkatnak:

[link]

[link]


Az emberek egyre szarabbul érzik magukat, ha nem tudnak megfelelni az elvárásoknak. Szenvednek, koplalnak, helytelen módszereket választanak a fogyásra, izmosodásra.

Arról ne is beszéljünk, hogy egy csomó embernek olyan a genetikája, hogy a sportolástól sem lesz formás, izmos, csak átlagos. Ilyenkor normális étrend kell, és kiegészítô súlyzós edzések, erre meg a legtöbb embernek nincs se energiája, se pénze. Az emberek elvárása magukkal és másokkal szemben csak növekszik.

Én abban a hitben voltam, hogy ez számít átlagos testalkatnak:

[link] (Bal szélsô)

[link]

Többek között én is ilyen szar genetikájú vagyok, sok végigsportolt év után is csak átlagos lettem a hájasból, de már nem is tudom mit kéne gondolnom.

Arról már ne is beszéljünk, hogy az arccal mi van, mert ma már csak a sármos színészek, és babaarcú modellek számítanak szépnek. Nem csoda ha az ember egy rakás szarnak érzi magát ilyen körülmények között. Mit gondoltok?

F



2015. okt. 31. 19:53
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
33%
Attól hát.
2015. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem az nyugtat, hogy a kigyúrt bájgúnárok is idővel átlagos, ráncos öreg emberek lesznek, a fiatalság és a szépség hamar elmúlik. Törekednünk kell magunkból a legtöbbet a magunk szintjén kihozni, de az élet sokkal több, mint az, hogy nézünk ki. Nem mellesleg a belső értékek sokkal fontosabbak hosszú tavon, mint a külsők. F
2015. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ráadásul nem egy természetes, egészséges emberi formát gyömöszölnek az agyunkba, hanem egy plasztikával "ideálisra" alakított formát.

Emlékszem a Twiggy időszakra, amikor a mini lett a divat. A lányok mind egy éhhalál előtti állapotra akarták magukat fogyasztani.

2015. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos igen. Az lenne a normális, hogy minden ember elfogadja magát olyannak amilyen és kész, mert mindenki egyedi és különleges. Igaz vannak szélsőséges esetek, ha mondjuk már valaki annyira túlsúlyos, hogy ez veszélyezteti az egészségét. Ilyen esetben normális, ha valaki fogyózik, de pár kiló plusz miatt nem értem miért tepernek ennyire az emberek...
2015. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó utolsó, természetes, hogy mindenki jól akar kinézni. Csak a jó ma már olyan magas szinten van, hogy nehéz a közelébe jutni. Nem kell ahhoz nagyon túlsúlyosnak lenni, hogy valaki rosszul nézzen ki testileg, viszont normális sportolással (ami szerintem egy igényes embernek szerepel az életében), korrigálható, és normális szintre hozható. Csak ma már ez a normális szint sem az elég, aki nem kockahasú, vagy nem kárcsú, feszes, és teltmellû az egy zsák fosnak érzi magát. Különösen a lányok/nôk golyóznak be ettôl, de nekik magasabb is az elvárásuk átlagban (ha szabad ezt mondanom), tehát a srácok/férfiak is megisszák ennek a levét.
2015. okt. 31. 20:27
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Én hajlandó vagyok a 3 képen lévő bal szélsőből jobb szélsővé változni, ha cserébe olyan nőm lesz mint a 2. képen.


Szóval ahelyett, hogy elfogadnám magam csúnyának és beérném egy csúnya nővel inkább edzek és keresek egy szép nőt.


Eleve nem is lennék képes megcsókolni egy olyat aki nem tetszik.


Milyen hülyeség, hogy az embernek magának kell tetszenie. Mikor vagyok beljebb? Ha otthon elmotyogom magamnak a tükör előtt, hogy én jól nézek ki, vagy ha a nők folyamatosan keresik a társaságomat?

Ha most bekopogtatna a 2. képen levő csaj, hogy ha csinálok ecsethajat (amit amúgy elítélek) járunk, akkor már rohannék is a fodrászhoz. Nekem mindegy lenne, ugyan úgy élnék tovább neki pedig tetszene, mi ebben a rossz?

2015. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6, hát épp ez az. Az a kép is egy marketingfogás, semmi több. Elérhetetlen, vagy nagyon nehezen elérhetô külsôt állítanak be ideálnak/normának. Valóban azt hiszed, hogy 6 hét gyúrás és pikk-pakk balszélsôbôl jobb szélsô leszel, mert a képre ez van írva?

Elárulom neked, hogy rengeteg munka, nyûg, energia van abban, hogy balból jobb legyél,més nem hat hét. Ha meg még fos adottságaid is vannak + jóképû sem vagy akkor megette a fene.

Egy ilyen változáshoz hosszú hónapokon át tartó kemény, rendszeres, tudatos edzés kell, és grammra pontosan számolt (mikro és makrotápanyagokat is) étrend, amit tartani kell, ez már egy csomó pénz, és energia, a legtöbb ember emellett még dolgozik is/iskolába jár...

Ugye érted?

2015. okt. 31. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
néha nézz ki a számítógép mögül, mert a valóságban bőven nem néz ki ilyen jól senki, és a te igényeid sem ekkorák ha találkozol igazi lánnyal
2015. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja és ha elérted azt a kinézetet, akkor meg is kell tartani, nem állhatsz vissza a kényelmes régi életedhez, mert hamar visszaváltozol. És ez még csak a test. Ott van még az arc is. Azon hogyan változtatsz?
2015. okt. 31. 20:49
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Úgy látom sok itt az irigy ember, akinek nincs akaratereje:)
2015. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!