Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a nevemről...

Mi a véleményetek a nevemről (Viktória)?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor azt hallom,hogy a Viktória milyen unalmas,béna név mert hogy mindenkit így hivnak.Szerintetek?

2015. nov. 1. 05:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy nagyon szép név a Viktória ifjú hölgyem :) a nővéremet is Viktóriának hívják.
2015. nov. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc női nevem. Szerintem nagyon szép. Számomra a győzelem, magabiztosság, akart jut eszembe (victorie/vici latin/román szó ezt is jelenti).
2015. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a Viktória név rajongója, de szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak róla. Te viseled, ha neked tetszik, és úgy érzed, illik hozzád, viseld büszkén.

Egyébként sem mérvadó, hogy pillanatnyilag éppen melyik neveket sztárolják, és melyeket hurrogják le, ez ugyanúgy változik, mint a divat. Lehet, hogy 2-3 év múlva pont a Viktória lesz a menő egy darabig.

2015. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az egyik legszebb névnek tartom. Ha lesz lányom, valósznűleg ez lesz a neve :)

Viszont a Viki becézéstől a hideg ráz.

2015. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2015. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyan mint s Viktor csak nőiben
2015. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az angol VICTORY=GYŐZELEM szóból ered a Viktória. :)
2015. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennél egy kicsit régebbi, mitológiai eredetű. Victoria a győzelem istennője volt.:-)
2015. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nekem nem különösebben tetszik, de ez az én véleményem, és nem kell, hogy téged befolyásoljon. Nem azért nem tetszik, mert csúnya, hanem mert sok Vikit ismertem, és nagyobbik részük ostoba volt. De az egyik legjobb barátnőm is Viki. Illetve az egyik tanárom is, akivel tegeződünk. De őket mindig Vikinek, és nem Viktóriának szólítjuk. Viszont a név szerintem szebb, mint a férfi változata, a Viktor, amit egyáltalán nem szeretek.
2015. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez a harmadik nevem :) Nincs vele különösebb bajom, de nem is vagyok oda érte. Én olyan semmilyennek érzem, de eddig csak azt a visszajelzést kaptam hogy milyen szép :)

Egyébként sem az a lényeg, hogy ki mit gondol róla. Neked tetszik? Akkor legyél rá büszke :)

2015. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!