Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit változott az arcotok...

Mennyit változott az arcotok 16 éves korotok után?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy változott-e annyit, hogy ne lehessen rátok ismerni.

2015. nov. 1. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyit nem :)
2015. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pozitív, vagy negatív irányba ?
2015. nov. 1. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen, változott annyit! Szakállam lett, a bőr ráncos, a fogaim már nincsenek meg...

Bélabá f/89

2015. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát férfiasabb lettem, de rám lehet ismerni :)
2015. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az arcom alapvetően ugyanolyan, a hajam változott és azóta kiműtötték a rossz helyre nőtt szemfogamat. Valamint eltűntek a pattanásaim. De maga az arc szerkezete maradt.


25/L

2015. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert sokat fogytam.
2015. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel én fogytam így erősen változott az arcom formája is, a pufi arcból a hosszúkás arcom lett és mivel önbizalmam is több lett így mosolygósabb meg vidámabbnak tűnök ami sokat javított a helyzetemen, meg én 18-19 éves koromig erősen pattanásos voltam és az arcomon a bőröm sem volt a legszebb, de egy kozmetikus rokonom sokat foglalkozott ezzel is főleg hogy viszketett meg húzódott is az egész meg sokszor extrémen száraz volt ami miatt hetente jártam orvoshoz. Lényegében most 23 évesen elég jóképűnek tartanak nagyon sokan és jobban is viszonyulnak hozzám az emberek, arról nem is beszélve hogy én nekem javasolták hogy ha nem muszáj ne borotválkozzak pengével mert nagyon vékony az arcbőröm és könnyen kisebesedek tőle meg rohadtul viszket és érzékeny, mindig villanyborotvát használok, de sokszor borostásan hagyom az arcom mert sokak szerint ez áll jól, szakállam nincs, nem is akarok mert nem tudom elviselni, a hajam is másabb mint 16 évesen mert akkor mindig rövidre vágott tüsi hajam volt ami csak rontott a helyzeten, utána hosszú hátra nyalt hajam volt ami sokak szerint jól állt de nem vágattam le hanem tovább növesztettem és olyan hosszú hogy hátul összegumizom már amit sokan furcsállnak mert nem divat viszont mondják hogy nagyon jól áll nekem, meg ezzel is csak az egyéniségem fejezem ki.
2015. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően ugyanolyan most is, mint akkor volt, viszont most kevésbé kerekebb, gyermekibb.
2015. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!