Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi rajztudás kell, hogy...

Mennyi rajztudás kell, hogy bejussak művészeti iskolába? Ha ti is abba voltatok/vagytok a rajzvizsgán milyen szinten tudtatok rajzolni? (képet ha lehet)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok mindentől függ ezen kívül is. De szerintetek mennyire kell tudni rajzolni? Mármint tennétek ki egy képet?


Ha netalán itt valaki közületek ott tanul, tanult, akkor megmutatnátok milyen szinten rajzoltatok akkoriba? (itt is képre lennék kíváncsi)


2015. nov. 1. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyel én is művészeti suliba akarok menni! Én sem tudom,hogy elég e hozzá a tudásom! :( Nem rajzolok annyira rosszul! :D De küldj egy képet nekem az egyik rajzodról és tudok tippelni! :D Ha jól,az élethűt meg közelíti a rajzod,valószínű,hogy van esélyed! :)
2015. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem jártam művészire, de régóta rajzolok portrékat. Ha gondolod megnézem a rajzaid és adok tanácsokat.
2015. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sokféle művészeti suli van, mindegyikhez más a követelmény. Ha elmondod hova akarsz menni és küldesz képet lehet tudok segíteni:)
2015. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!