Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dorgoloztek mar nektek villamo...

Dorgoloztek mar nektek villamoson, buszon, tomegkozlekedes kozben?

Figyelt kérdés
Nemreg ert az inzultus, rohadtul kibuktam tole. Hiaba szoltam oda, mintha meg sem hallotta volna, probalt ugy allni, hogy kezevel sunyiban nalam hatul matathasson, arrebb sem tudtam allni annyian voltak a 4/6-on. Elszakadt a cerna es kiabalva odaszoltam neki, hogy hagyja abba, mire nekiallt feljebb, hogy en nem vagyok normalis... Nyilvan zavarba hoztam, vagy nem tudom. Jart mar valaki hasonlo cipoben?
2015. nov. 3. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teli van a villamos, akkor nem nagyon tud mit csinálni az ember
2015. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Belenehaljál
2015. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig en mar ugy voltam teljesen... Jo, hogy irtad! :-)
2015. nov. 3. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

TUDTAM, hogy négyeshatos volt :D

Amúgy meg kettes, kedves... A kicsiny szülőfalum egyetlen, százharminc kilós, zsírosbajszú (!), kopaszodó, szőröslábú visszeres kocsmárosnőjét fogom felkérni, hogy másszon rád a villamoson, és végezzen ruhán keresztül testnyílás-vizsgálatot. Megnézném, menniyre élveznéd a helyzetet ;)

2016. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!