Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek, ha megnéznek?

Ti szeretitek, ha megnéznek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, mi ütött a férfiakna mostanában, de lèpten-nyomon leszólítanak, megnèznek, holott nem fogytam, és a szoknyám se lett rövidebb.

Nem öltözök kihívóan, ráadásul munkában egyenruhában vagyok, az alakom nem jól kivehetö.

Ma is bámult egy férfi, mèg dolgoztam, majd odajött bemutatkozni. Volt, aki a számom kérte, volt, aki a sajátjàt hagyta ott nekem.

Vannak napok, amikor élvezem, múltkor pl rendesen zavarba hoztam egy fiatal srácot pár mondattal, utána még inkább ragaszkodott egy direkt találkozóhoz.

Vannak napok, amikor élvezem, de ma, amikor majd szétmegy a fejem, és kishíján beleittam a mosogatóvízbe tèvedésböl, nem igazán díjazom.


2015. nov. 3. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én utálom, ha megnéznek, mert nincs önbizalmam, és mindig az jut eszembe, hogy biztos azért néznek, mert csúnya vagyok. :(
2015. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, nincs bennem semmi különleges, és a férfiak mindent megbàmulnak, aminek (feltételezhetöen) van puncija
2015. nov. 3. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy nem az eszedért nézegetnek...
2015. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyenruha? Milyen egyenruha?
2015. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
"Nem az eszedért szeretnek" úgy mondják. A te verziódban nem sok logika van, de legalább megpróbáltál belém kötni, jár a keksz :P
2015. nov. 3. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha megbámulnak, de Te azért ne szomorkodj!:)
2015. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy ennyi csak az egész. Le is vetkőztetnek a szemeikkel, gondolatban meghágnak, mint a kancát a csődör, képzeletben te leszel a rabszolgájuk, annyiszor elégíted ki őket, és oly változatos formációkban, hogy az megszámolni sem tudnád.
2015. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem lehet, hogy csak egyszerűen üldözési mániád van?
2015. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:

Attól még,hogy üldözési mániád van,simán követhetnek közben :D


Változó. Van,akinél én is látom,hogy azért,mert nem tart hitványnak,de többnyire attól tartok,hogy amiatt van,mert fejben fikáznak közben.

2015. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert nem látom valami szépnek magam és ha valaki megnéz, az biztos a külsőm miatt van :(
2015. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!