Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az sokak szerint,...

Miért baj az sokak szerint, ha valaki a saját viccén nevet?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha vicces :D
2015. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj, az a baj, ha csak ő nevet rajta.
2015. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, képzeld el, hogy valaki mond egy viccet, az egész társaság nevet, az adott személy meg fapofával ül...az hülyébben nézne ki, mint hogy valaki nevet a saját viccén. :D
2015. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Énn is szoktam nevetni, ha valami vicceset mondok :)
2015. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj :D

Egyébként tudom, hogy nagyon gáz, de nem tehetek róla, hogy ilyen szar humorom van...Velem csomószor megesik, hogy mondok valamit, ami szerintem vicces és elkezdek saját magamon röhögni, mások meg igy néznek rám azzal a wtf arccal, hogy mi bajom van...XD

2015. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a mondás arról szól (csak nem mondják ki hosszan), hogy ha csak ő nevet a saját poénján, csak őt nevetteti meg.
2015. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha valaki a saját viccét idézi valahol. Például apám olyan, hogy ha valaki nem hallotta a beszólását, elismétli még 3x, hogy mindenki jelen legyen...
2015. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!